[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 379: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 379: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4772: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4774: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
Nabídky a poptávky půjček a dalších finančních produktů • Zobrazit téma - UniCreditBank - Presto půjčka

UniCreditBank - Presto půjčka

Hledáte bankovní půjčku? Využijte široké nabídky půjček na českém finančním trhu.
Pravidla fóra
1. Do této sekce patří recenze a další informace k tématu bankovní půjčky.
2. Každá recenze či dotaz mají své vlastní téma.
3. Název tématu musi být ve tvaru: Název půjčky
4. U každého příspěvku musí být uvedeny smyslupné informace. Každý odkaz směřující na komerční projekty bude obratem smazán i s uživatelem! Výjimkou jsou kvalitní recenze s jedinečným a přínosným textem.
5. V názvech topicu nepoužívejte CAPS LOCK.
6. Nedodržení těchto pravidel bude mít za následek smazání tématu a zabanování IP adresy přispívajícího, který porušil pravidlo živého odkazu na komerční projekt.

UniCreditBank - Presto půjčka

Příspěvekod Mil » 19 kvě 2013, 20:32

Popis PRESTO Půjčky

Poskytovatel produktu: UniCreditBank
Název produktu: PRESTO půjčka


Popis produktu:
PRESTO půjčka je neúčelová půjčka určená k financování vašich libovolných potřeb.
Můžete získat od 30 000 Kč až do 500 000 Kč (až do 250 000 Kč bez spolužadatele).
Velmi výhodné úrokové sazby.
Je možnost až pětkrát odložit splátku (nejdříve lze odložit desátou měsíční splátku) a neplatit ani měsíční poplatek.
Půjčku můžete předčasně splatit celou nebo její část .
Poskytujeme pojištění schopnosti splácet s volbou pojistného rizika.
Čerpání okamžitě po podpisu smlouvy přímo na váš účet.

příklad :

Mil
 
Příspěvky: 1420
Registrován: 22 dub 2013, 19:10
Pohlaví: Nespecifikované
Poděkoval: 1 krát
Obdržel poděkování: 0 krát


Re: UniCreditBank - Presto půjčka

Příspěvekod jan.piro » 22 kvě 2014, 11:49

Dobrý den ve spolek, podmínky které nebízí Presto půjčka se mi poměrně líbí. Jen bych si dovolil jeden dotaz, pokud tedy někdo budete schopen odpovědět...píší zde že poskytují možnost pojištění schopnosti splácet s volbou pojistného rizika. Mě by zajímalo, jestli při sjednání tohoto pojištění mohu dostat nějakou slevu např. na úrokové sazbě?
jan.piro
 

Re: UniCreditBank - Presto půjčka

Příspěvekod hornak.jakub » 31 kvě 2014, 12:51

Já Presto půjčku mám, ale pojištění schopnosti splácet jsem nevyužil, takže popravdě už ani nevím jestli by za něj nějaká sleva byla. Nicméně já jsem dostal slevu 1 procento z úrokové sazby za to, že využívám také osobní konto v Unicredit Bank. Toť vše co můžu k Presto půjčce ze svojí zkušennosti říci :)) Pěkný den
hornak.jakub
 

Re: UniCreditBank - Presto půjčka

Příspěvekod Siwak » 12 lis 2015, 15:46

Pojištění schopnosti splácet si myslím že je blbost si brát i k hypotéce, a natožpak k Presto Půjčce. Vždyť Presto Půjčka je obyčejný spotřebitelský úvěr, a většinou si na ní lidi nepůjčují miliony. Jsou to prostě jen marketingové akce bank, které potřebují prodat určité množství zbytečných pojistek.
Siwak
 



Zpět na Bankovní půjčky a úvěry

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

  • Reklama
  • Zaplo půjčka
  • Provident financial
  • Náštěvnost
  • TOPlist
  • Královská aukce
cron