[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4772: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4774: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
Nabídky a poptávky půjček a dalších finančních produktů • Zobrazit téma - Generali Pojišťovna – Havarijní pojištění Minikasko

Generali Pojišťovna – Havarijní pojištění Minikasko

K čemu slouží havarijní pojištění, Podělte se o vaše zkušenosti a tipy.
Pravidla fóra
1. Do této sekce patří recenze a další informace k tématu havarijních služeb.
2. Každá recenze či dotaz mají své vlastní téma.
3. Název tématu musi být ve tvaru: Konkrétní dotaz nebo Poskytovatel služby - název služby. U každého příspěvku musí být uvedeny smyslupné informace. Každý odkaz směřující na komerční projekty bude obratem smazán i s uživatelem! Výjimkou jsou kvalitní recenze s jedinečným a přínosným textem.
5. V názvech topicu nepoužívejte CAPS LOCK.
6. Nedodržení těchto pravidel bude mít za následek smazání tématu a zabanování IP adresy přispívajícího, který porušil pravidlo živého odkazu na komerční projekt.

Generali Pojišťovna – Havarijní pojištění Minikasko

Příspěvekod Marína » 19 kvě 2013, 14:08

Generali Pojišťovna – Havarijní pojištění Minikasko
Poskytuje: Generali Pojišťovna

Havarijní pojištění Minikasko je zajímavou alternativou k havarijnímu pojištění.

Minikasko je určené:
- po dobré řidiče, hledající pojistnou ochranu jen před neodvratitelnými riziky
- pro majitele starších vozidel
- pro pojistníky, kteří chtějí pojistnou ochranu proti základním rizikům, jakými jsou střet se zvířetem, požár, výbuch a poškození živelními událostmi

Lze pojistit: osobní a užitková vozidla do celkové hmotnosti 3,5 tuny do stáří 11 let.

Obrázek
Marína
 
Příspěvky: 2477
Registrován: 13 dub 2013, 22:55
Pohlaví: Nespecifikované
Poděkoval: 0 krát
Obdržel poděkování: 1 krát


Re: Generali Pojišťovna – Havarijní pojištění Minikasko

Příspěvekod FerryJanko » 20 dub 2014, 23:13

Tuto nabídku od Generali jsem vzal všema deseti. Havarijko jsem nikdy předtím neměl, protože na můj vkus jsou všechna havarijka dneska nepřiměřeně drahé, a rizika který nabízí já ani nechci ale když jsem vidět nabídku Minikasko - tak jsem zajásal že konečně vymysleli něco pro mě. Takže já to od pojišťovny Generali hodnotím jako dobrej nápad, a další krok vpřed v pojišťování auťáků ;)
FerryJanko
 

Re: Generali Pojišťovna – Havarijní pojištění Minikasko

Příspěvekod Kulich.Matej » 21 dub 2014, 22:12

Líbí se mi hlavně ten střet ze zvířetem, kamarádovi zrovna nedávno srnec udělal škodu za desítky tisíc. Kdy vám vlítne zvíře pod kola si fakt nevyberete, není to pak chyba řidiče ale nešťastná souhra náhod, a nejhorší je že to zvíře vám z povinného ručení nic nezaplatí, takže pro tento případ by fakt měl bejt každej řidič připraven sám :D
Kulich.Matej
 

Re: Generali Pojišťovna – Havarijní pojištění Minikasko

Příspěvekod MbW » 29 lis 2014, 00:21

Kolik platíte měsíčně za povinné a havarijní pojištění. Já svoje auto nemám, ale když mi kamarád říkal že platí 20000Kč ročně tak mi to málem vyrazilo dech - takhle horentní suma to je fakt hrůza. Za takové peníze mám životní pojistku a to si myslím že hodně dobrou. :)
MbW
 



Zpět na Havarijní pojištění

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

  • Reklama
  • Zaplo půjčka
  • Provident financial
  • Náštěvnost
  • TOPlist
  • Královská aukce
cron