[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4772: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4774: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
Nabídky a poptávky půjček a dalších finančních produktů • Zobrazit téma - Generali Pojišťovna – Pojištění domácnosti s asistencí

Generali Pojišťovna – Pojištění domácnosti s asistencí

pojištění bytů, domů, pojištění proti vykradení, požáru a mnohé další.

Generali Pojišťovna – Pojištění domácnosti s asistencí

Příspěvekod Marína » 18 kvě 2013, 21:13

Generali Pojišťovna – Pojištění domácnosti s asistencí
Poskytuje: Generali Pojišťovna

Pojištění domácnosti představuje pojištění movitých věcí v trvale obývané domácnosti. Není brán zřetel na to, zda je domácnost v rodinném, činžovním či panelovém domě. Pojištění se týká veškerého zařízení domácnosti, věcí k jejímu provozu a věcí osobní potřeby členů domácnosti.

Pojištění domácnosti pojistí:


soubor movitých věcí tvořících zařízení domácnosti
převzaté věci, které jsou téže povahy jako věci tvořící zařízení domácnosti
jízdní kola
jiné sportovní potřeby
kuchyňské a jiné domácí technické přístroje
textilní a dekorační předměty
peníze a ceniny, cenné papíry a platební karty
klenoty, šperky, drahé kovy a kameny
drobná domácí zvířata (např. pes, kočka, morče)
příslušenství motorových vozidel (náhradní pneumatiky)
běžné zásoby potravin
knihy, rostliny, květiny apod.
dětské kočárky, invalidní vozíky
přístroje a zařízení z oblasti audiovizuální a výpočetní techniky, fotografické přístroje
anténní systémy včetně satelitních
osobní věci členů domácnosti
drobná domácí zvířata (např. pes, kočka, morče)
příslušenství motorových vozidel (náhradní pneumatiky)
běžné zásoby potravin
knihy, rostliny, květiny apod.
dětské kočárky, invalidní vozíky
věci sloužící k výdělečné činnosti
stavební součásti pořízené na náklady pojištěného

Obrázek
Marína
 
Příspěvky: 2477
Registrován: 13 dub 2013, 22:55
Pohlaví: Nespecifikované
Poděkoval: 0 krát
Obdržel poděkování: 1 krát


Re: Generali Pojišťovna – Pojištění domácnosti s asistencí

Příspěvekod Hanz » 25 zář 2014, 00:39

Zdravím - zajímalo by mě jestli v rámci pojištění domácnosti lze pojistit také sklep. Sklep hlavně proti vytopení a nebo proti krádeži či vandalismu. Sklep mám v bytovém domě, není zděný, ale je ohraničený jen takovým pletivem - myslíte že by to šlo přesto pojistit?
Hanz
 

Re: Generali Pojišťovna – Pojištění domácnosti s asistencí

Příspěvekod MJ. » 09 říj 2014, 09:25

Asi záleží na co bych ho chtěl pojistit, a také přístup pojišťoven se určitě bude lišit. Ale pokud je to sklep pouze ohraničený nějakým pletivem tak si osobně myslím že pojištit to asi nepůjde úplně všude :)
MJ.
 

Re: Generali Pojišťovna – Pojištění domácnosti s asistencí

Příspěvekod Betmann » 26 úno 2015, 23:00

Třeba já se mohu podělit o svojí zkušennost. Řešil jsem to z toho důvodu, že mám ve sklepě dost drahé věci... a nakonec jsem našel pojistku kde jsou pojištěny sklepní prostory, i proti krádeži, a to na 5% z pojistné částky na domácnost. To znamená že když mám domácnost pojištěnou na 30000Kč sklep a věci v něm mám na 15000Kč.
Betmann
 



Zpět na Pojištění nemovitostí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

  • Reklama
  • Zaplo půjčka
  • Provident financial
  • Náštěvnost
  • TOPlist
  • Královská aukce