[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4772: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4774: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
Nabídky a poptávky půjček a dalších finančních produktů • Zobrazit téma - Generali Pojišťovna – Pojištění domova s asistencí Vario

Generali Pojišťovna – Pojištění domova s asistencí Vario

pojištění bytů, domů, pojištění proti vykradení, požáru a mnohé další.

Generali Pojišťovna – Pojištění domova s asistencí Vario

Příspěvekod Marína » 17 kvě 2013, 19:20

Generali Pojišťovna – Pojištění domova s asistencí Vario
Poskytuje: Generali Pojišťovna


Pojištění domova s asistencí Vario je pojištění pro celou domácnost – od pozemek až po lednici.
Jednoduché sjednání zajistí širokou ochranu

Vario pojistí zařízení domácnosti, náklady a asistenčních služby, osobní věci, vedlejší stavby a techniku, solární i fotovoltaické panely, jízdní kola ve společných prostorách atd.

Pojištění „VARIO“ je určeno:

Majitelům rodinných domů a bytových jednotek na území České republiky a všem členům trvale obývaných domácností.

Co je možné pojistit v rámci pojištění:

rodinný dům včetně stavebních součástí,
rozestavěný rodinný dům + stavební materiál určený k jeho výstavbě,
vedlejší stavby na stejném pozemku
příslušenství budovyna vnější straně pojištěné budovy i v budově
reálně vymezená bytová jednotka
rozestavěná bytová jednotka
technická zařízení na stejném pozemku
bazény a jejich příslušenství + zastřešení,

Pojištění se vztahuje například na:
požár
přímý úder blesku
výbuch, kouř
vodu z vodovodního nebo kanalizačního potrubí
vichřice
krupobití
tíha sněhu
pád stromu,
škody způsobené zkratem
násilné odcizení stavebních součástí,
krádež vloupáním
škody způsobené vandalismem,
škody způsobené povodní a tak dále...

Obrázek
Marína
 
Příspěvky: 2477
Registrován: 13 dub 2013, 22:55
Pohlaví: Nespecifikované
Poděkoval: 0 krát
Obdržel poděkování: 1 krát


Re: Generali Pojišťovna – Pojištění domova s asistencí Vario

Příspěvekod Michal1988 » 11 črc 2014, 22:56

Pojištění Vario od pojišťovny Generali mě osolovilo hlavně tím, že je u něj možné sjednat široký rozsah krytí, a že zahrnuje také asistenční službu. Díky tomu se cítím být dobře chráněnej, a navíc s pojišťovnou Generali mám dobré zkušennosti. Michal
Michal1988
 

Re: Generali Pojišťovna – Pojištění domova s asistencí Vario

Příspěvekod maslo.jiri » 24 črc 2014, 08:22

A jaký máš rozsah pojištění? Já potřebuji pojistit barák včetně garáže a zahradního domku a hledám nějakou slušnou možnost. A o generali jsem zatím slyšel také jen v dobrém. A sám mám zkušennost převážně s Kooperativou.
maslo.jiri
 

Re: Generali Pojišťovna – Pojištění domova s asistencí Vario

Příspěvekod Dez.Janek » 05 pro 2014, 23:39

Já jsem zatím věrný ČSOB, s kterou mám velmi dobré zkušennosti i co se týče pojistného plnění. Ale samozřejmě jsem slyšel i o dalších pojišťovnách v dobrém, takže asi záleží na tom co přesně potřebuješ, a jaká pojišťovna ti sedne nejlépe. Je pravda, že já nemám rodinný dům, ale jen byt.
Dez.Janek
 

Re: Generali Pojišťovna – Pojištění domova s asistencí Vario

Příspěvekod Mara » 17 říj 2015, 21:34

Já osobně mám kamaráda finančního poradce, takže mě samozřejmě pojišťuje, ale také mi povídá různé zkušenosti které má s pojišťovnami. Slyšel jsem od něj zatím chválu na Allianz a Generali (co se týče neživotního pojištění). Na životní pojištění má zase jiné vytipované pojišťovny.
Mara
 



Zpět na Pojištění nemovitostí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

  • Reklama
  • Zaplo půjčka
  • Provident financial
  • Náštěvnost
  • TOPlist
  • Královská aukce
cron