[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4772: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4774: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
Nabídky a poptávky půjček a dalších finančních produktů • Zobrazit téma - Generali Pojišťovna – Pojištění denní dávky při pracovní nes

Generali Pojišťovna – Pojištění denní dávky při pracovní nes

Úrazová pojistka, vaše tipy a doporučení.
Pravidla fóra
1. Do této sekce patří recenze a další informace k tématu úrazového pojištění.
2. Každá recenze nebo dotaz mají své vlastní téma.
3. Název tématu musi být ve tvaru: Konkrétní dotaz nebo Poskytovatel služby - název služby. U každého příspěvku musí být uvedeny smyslupné informace. Každý odkaz směřující na komerční projekty bude obratem smazán i s uživatelem! Výjimkou jsou kvalitní recenze s jedinačným a přínosným textem.
5. V názvech topicu nepoužívejte CAPS LOCK.
6. Nedodržení těchto pravidel bude mít za následek smazání tématu a zabanování IP adresy přispívajícího, který porušil pravidlo živého odkazu na komerční projekt.

Generali Pojišťovna – Pojištění denní dávky při pracovní nes

Příspěvekod Marína » 17 kvě 2013, 19:18

Generali Pojišťovna – Pojištění denní dávky při pracovní neschopnosti
Poskytuje: Generali Pojišťovna


Pojištění denní dávky při pracovní neschopnosti vám zaručí finanční stabilitu a také vaší rodiny v době pracovní neschopnosti z důvodu nemoci a úrazu.

Je určeno pro zaměstnance i podnikatele. Mohou ho sjednat osoby ve věku od 18 do 55 let s pravidelným příjmem.

Krytí rizik:

pracovní neschopnost z důvodu nemoci,
pracovní neschopnost z důvodu úrazu.

Denní dávka se vyplácí od předem smluvně dohodnutého dne pracovní neschopnosti (po uplynutí tzv. karenční doby).

varianta I. - maximální denní dávka 1 000 Kč (bude zkoumána výše příjmu)
varianta II. - paušální denní dávka 300 Kč (bez zkoumání výše příjmu)

Obrázek
Marína
 
Příspěvky: 2477
Registrován: 13 dub 2013, 22:55
Pohlaví: Nespecifikované
Poděkoval: 0 krát
Obdržel poděkování: 1 krát


Re: Generali Pojišťovna – Pojištění denní dávky při pracovní

Příspěvekod perth.lubosCZ » 06 dub 2014, 00:35

Podnikatelé, máte někdo zkušennost s tímto nebo podobným pojištěním? A nevíte zda pro pojšitění zaměstance a podnikatele jsou stejné podmínky. Podnikám, a boužel jsem pořád závislý na své práci, a vím že pokud by se mi cokoliv stalo a vypadl bych z pracovního procesu tak jsem pěkně v háji - proto se o pojištění denních dávek v pracovní neschopnosti zajímám, jen by mě zajímalo jestli to má smysl a jak to fubguje tak pokud máte někdo nějaké zprávy sem s nimi :))
perth.lubosCZ
 

Re: Generali Pojišťovna – Pojištění denní dávky při pracovní

Příspěvekod Ludek.K » 14 dub 2014, 14:14

Já jsem podnikatel, a zkušennost mám, ale ne s tímto pojištěním. Mám jsem pojistku od Amsico, dne už je to Metlife, a v rámci té pojistky mám právě i pojištění denních dávek. A pokud si dobře pamatuju sjednávání, tak jsem v nějakém dotazníku vyplňoval kde pracuji a jestli podníkám, možná jaký mám příjem, ale tuším že podmínky pro zaměstnance a podnikatele byly snad stejné nebo se prostě nijak významně nelišili, a myslím že i zde u Generali jim to bude jedno..
Ludek.K
 

Re: Generali Pojišťovna – Pojištění denní dávky při pracovní

Příspěvekod DavidKoko » 09 říj 2014, 09:30

Já jsem si na pojistku denní dávky nedal, možná také proto že ta položka tam byla hodně drahá, a nemohl jsem si dovolit platit moc vysoké pojistné. Už takhle tam mám jen invaliditu na 1,5 mil, a smrt na 1 mil, a platím za to 1000Kč měsíčně.
DavidKoko
 

Re: Generali Pojišťovna – Pojištění denní dávky při pracovní

Příspěvekod tomasa » 25 úno 2015, 23:27

Já platím za životní pojištění 1500Kč měsíčně, ale dost velkou částku z toho si tam jen spořím. Mám to životní pojištění nastavené tak, abych si z něj mohl uplatňovat maximální daňové úlevy.
tomasa
 



Zpět na Úrazové pojištění

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

  • Reklama
  • Zaplo půjčka
  • Provident financial
  • Náštěvnost
  • TOPlist
  • Královská aukce
cron