[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4772: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4774: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
Nabídky a poptávky půjček a dalších finančních produktů • Zobrazit téma - Generali Pojišťovna – Zahraniční cestovní pojištění

Generali Pojišťovna – Zahraniční cestovní pojištění

Jak a kde se pojistit výhodně na cesty?
Pravidla fóra
1. Do této sekce patří recenze a další informace k tématu úrazového cestovního pojištění.
2. Každá recenze nebo dotaz mají své vlastní téma.
3. Název tématu musi být ve tvaru: Konkrétní dotaz nebo Poskytovatel služby - název služby. U každého příspěvku musí být uvedeny smyslupné informace. Každý odkaz směřující na komerční projekty bude obratem smazán i s uživatelem! Výjimkou jsou kvalitní recenze s jedinačným a přínosným textem.
5. V názvech topicu nepoužívejte CAPS LOCK.
6. Nedodržení těchto pravidel bude mít za následek smazání tématu a zabanování IP adresy přispívajícího, který porušil pravidlo živého odkazu na komerční projekt.

Generali Pojišťovna – Zahraniční cestovní pojištění

Příspěvekod Marína » 16 kvě 2013, 21:15

Generali Pojišťovna – Zahraniční cestovní pojištění
Poskytuje: Generali Pojišťovna


Zahraniční cestovní pojištění vám dovolí lépe zvládnout nevšední situace, protože nikdy nevíte, co s emůže stát a zrovna na cestách v neznámé destinaci. Kvalitní pojistka má několik obměn, můžete si vybrat, co je speciálně pro vás nejvhodnější.

Výhody:
sjednání je učiněno rychle online se slevou až 15%
pojištění již od 13 kč / den
Krytí léčebných výloh až do výše 3,4 Mio Kč
Přípojištění sportovec pro rizikové sporty, lyžování a mnoho dalších sportovních aktivit
Asistenční služba 24 hodin denně, sedm dní v týdnu a po celém světě
Tarif „Evropa“ rozšířen i na nejpopulárnější destinace mimo Evropský kontinent (Egypt, Tunis a mnoho dalších)
Sleva ve výši 10% při použití slevového kódu z facebook aplikace „Klikni si pro slevu“
Pojištění pro případ neuskutečnění zájezdu
Sleva pro skupinové nebo rodinné pojištění
Tarify na míru - kryjí individuální potřeby

Obrázek
Marína
 
Příspěvky: 2477
Registrován: 13 dub 2013, 22:55
Pohlaví: Nespecifikované
Poděkoval: 0 krát
Obdržel poděkování: 1 krát


Re: Generali Pojišťovna – Zahraniční cestovní pojištění

Příspěvekod Li-n-a » 12 čer 2014, 20:51

S pojišťovnou Generali mám velmi dobré zkušennosti, především s životním pojištěním které mi nastavili přesně podle mých potřeb, a hlavně poté šlo i následně upravovat podle potřeb rodinny a dětí. Proto jsem této značce věrný i na cestách a pravidelně si na naší pobočce Generali sjednávám i cestovní pojištění.
Li-n-a
 

Re: Generali Pojišťovna – Zahraniční cestovní pojištění

Příspěvekod Inna123 » 19 čer 2014, 00:00

Ano, Generali je silná značka a proto mohu jen souhlasit. Já od nich mám, úrazové pojištění. Přiznám se že cestovní pojištění nijak moc neřeším, a prostě si ho založím tam kde se to zrovna hodí, většinou prostě pokaždé jinde...
Inna123
 

Re: Generali Pojišťovna – Zahraniční cestovní pojištění

Příspěvekod Honza » 13 srp 2014, 00:30

Líbí se mi u Generali možnost pojištění Sportovec pro rizikové sporty. Kromě cestovního pojištění, které si u Generali uzavírám, mám i životní pojistku, která jako jedna z mála počítá právě i s tím, že jsem sportovec, a neměla by se nijak vykroucet z plnění.
Honza
 

Re: Generali Pojišťovna – Zahraniční cestovní pojištění

Příspěvekod Michael E. » 04 pro 2014, 09:04

Taak pomalu nám začíná zimní sezóna a bude se jezdit na hory. Máte někdo tip jak se dobře pojistit, pokud jede čtyřčlená rodina s malými dětmi lyžovat do rakouských alp? Předem díky případně za vaše zkušennosti nebo tipy, pokud máte nějaké osvěčené, na cestovní pojištění za tímto účelem. Pěkný dem, Michael E.
Michael E.
 

Re: Generali Pojišťovna – Zahraniční cestovní pojištění

Příspěvekod Liccas » 23 čer 2015, 17:55

Tak nám čas uběhl a už je léto :D Odpoví mi někdo jak se pojišťuje do zahraničí? Za 2 týdny jedeme s přítelkyní do itálie. Děkuji za vaše tipy, a případně i za rady jaké položky do cestovního pojištění na rekreační cestu zahrnout. Případně také jaké připojištštění když jedeme autem. Děkuji
Liccas
 



Zpět na Úrazové cestovní pojištění

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

  • Reklama
  • Zaplo půjčka
  • Provident financial
  • Náštěvnost
  • TOPlist
  • Královská aukce
cron