[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4772: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4774: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
Nabídky a poptávky půjček a dalších finančních produktů • Zobrazit téma - Kooperativa pojišťovna – Pojištění bytové a nebytové jednotk

Kooperativa pojišťovna – Pojištění bytové a nebytové jednotk

pojištění bytů, domů, pojištění proti vykradení, požáru a mnohé další.

Kooperativa pojišťovna – Pojištění bytové a nebytové jednotk

Příspěvekod Marína » 14 kvě 2013, 20:23

Kooperativa pojišťovna – Pojištění bytové a nebytové jednotky
Poskytuje: Kooperativa pojišťovna a.s.


Pojištění bytové a nebytové jednotky zajistí ochranu při různých nepříjemnostech. Hodí se jako ochrana před živelními pojistnými událostmi ( povodně, záplavy, vodovodní škody), před nárazem dopravního prostředku, odcizením, vandalismem, aerodynamickým třeskem nebo poškození elektromotorů.

Toto pojištění je určeno majitelům bytů a pro ty, kteří financují koupi bytu díky hypotéce.

Výhody pojištění bytové a nebytové jednotky:


komplexní pojistná ochrana proti všem živelním nebezpečím již v základní variantě pojištění
pojištění na novou cenu
možnost indexace
pro jednotky ve výstavbě sleva 25 %

Propracovaný systém slev
při ročním placení pojistného sleva 5 %
pro jednotky ve výstavbě sleva 25 %

Obrázek
Marína
 
Příspěvky: 2477
Registrován: 13 dub 2013, 22:55
Pohlaví: Nespecifikované
Poděkoval: 0 krát
Obdržel poděkování: 1 krát


Re: Kooperativa pojišťovna – Pojištění bytové a nebytové jed

Příspěvekod Jaroslav M. » 08 úno 2015, 22:35

Nevíte někdo jestli je možné u Kooperativy sčítat slevy, ve smyslu že bych měl slevu 25% za jednotky ve výstavbě, a další slevu 5% za roční platbu pojistného?
Jaroslav M.
 

Re: Kooperativa pojišťovna – Pojištění bytové a nebytové jed

Příspěvekod Sailer M. » 22 dub 2015, 18:56

Nevím, ale zrovna v tom případě na který se ptáte mi spíše dáva smysl že by to možné nebylo...Ale zavolat na infolinku Kooperativy a zeptat se na to, nebo napsat emailový dotaz na podporu, za to asi nic nedáte....
Sailer M.
 

Re: Kooperativa pojišťovna – Pojištění bytové a nebytové jed

Příspěvekod Bombič » 13 lis 2015, 13:07

Některé slevy určitě sčítat lze. Vím to zvlastní zkušennosti. Když jsem si pořizoval pojištění, měl jsem výslednou platbu nižší asi o 3 tisíce, tak jsem se divil čím to je...zjistil jsem, že mi bylo přičtěno několi slev, asi slevy celkem, a dohromady to udělalo celkem slušnou slevu.
Bombič
 



Zpět na Pojištění nemovitostí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

  • Reklama
  • Zaplo půjčka
  • Provident financial
  • Náštěvnost
  • TOPlist
  • Královská aukce
cron