[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4772: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4774: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
Nabídky a poptávky půjček a dalších finančních produktů • Zobrazit téma - Kooperativa pojišťovna – Pojištění rodinného domu

Kooperativa pojišťovna – Pojištění rodinného domu

pojištění bytů, domů, pojištění proti vykradení, požáru a mnohé další.

Kooperativa pojišťovna – Pojištění rodinného domu

Příspěvekod Marína » 14 kvě 2013, 20:19

Kooperativa pojišťovna – Pojištění rodinného domu
Poskytuje: Kooperativa pojišťovna a.s.


Pojištění rodinného domu je důležité pro každého, který nechce náhle přijít o střechu nad hlavou, protože nebezpečí se může ukázat kdykoliv a bez varování. Pojištění rodinného domu vám poskytne ochranu před živelními pojistnými událostmi – jedná se o povodně, záplavy, vodovodních škody
Dále před nárazem dopravního prostředku
odcizením
vandalismem
aerodynamickým třeskem.

Některé výhody pojištění rodinného domu:
kompletní pojistná ochrana už v základní variantě pojištění
pojištění na novou cenu – náhrada škod v aktuálních nových cenách
flexibilní limit plnění pro ostatní objekty
možnost indexace
sleva 25 % pro rodinné domy ve výstavbě
možnost sjednání pojištění on-line nebo telefonicky na lince 841 105 105

Obrázek
Marína
 
Příspěvky: 2477
Registrován: 13 dub 2013, 22:55
Pohlaví: Nespecifikované
Poděkoval: 0 krát
Obdržel poděkování: 1 krát


Re: Kooperativa pojišťovna – Pojištění rodinného domu

Příspěvekod Radim_U. » 22 kvě 2014, 12:29

Dobrý den, rodinný dům si pojistím podle odhadu na nemovitost který mám k dispozici - to je jasné, ale nevíte někdo na jakou cenu si mám pojistit domácnost a vybavení? Vím že pokud bych udělal pojistku moc vysokou tak je to stejně k ničemu protože pojišťovna by to stejně neplnila, ale zas nechci mít podpojištění. Jak jste pojištění domácnosti řešili vy?
Radim_U.
 

Re: Kooperativa pojišťovna – Pojištění rodinného domu

Příspěvekod svambera-luk » 30 kvě 2014, 23:39

Já jsem to řešil odhadem, svým amatérským odhadem. Pojišťovna mi dala nákou doporučenou hranici aby nedošlo k podpojištění, ale jinak jsem si sám řekl kolik asi tak vybavení domácnosti přibližně stálo, a podle toho jsem si pak zadal pojistnou částku - takže myslím že naprosto stačí se zamyslet, případně si k tomu vzít do ruky kalkulačku...
svambera-luk
 

Re: Kooperativa pojišťovna – Pojištění rodinného domu

Příspěvekod Maran » 04 lis 2014, 07:55

Já jsem si domácnost pojistil už ani nevám jak :D mám pocit že paní v pojišťovně pomohla stanovit pojistnou částku. Přiznám se že teď ani nevím kolik to je. Budu se na to muset co nejdřív podívat a prozkoumat to. Vím že o pojistky by se člověk měl starat, ale já to poslední dobou dost flákam.
Maran
 

Re: Kooperativa pojišťovna – Pojištění rodinného domu

Příspěvekod Vojtech_Aud. » 27 pro 2014, 21:20

Když jsem já osobně pojišťoval svůj byt, podle lokality a rozlohy bytu mi kalkulačka na internetu automaticky nabídla pojistnou částku, respektivě upozornila mě aplikace že moje volba poj. částky by bylo riziko podpojištění, proto jsem jí navýšil na minimální doporučenou částku.
Vojtech_Aud.
 



Zpět na Pojištění nemovitostí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

  • Reklama
  • Zaplo půjčka
  • Provident financial
  • Náštěvnost
  • TOPlist
  • Královská aukce
cron