[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4772: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4774: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
Nabídky a poptávky půjček a dalších finančních produktů • Zobrazit téma - Kooperativa pojišťovna – Pojištění domácnosti

Kooperativa pojišťovna – Pojištění domácnosti

pojištění bytů, domů, pojištění proti vykradení, požáru a mnohé další.

Kooperativa pojišťovna – Pojištění domácnosti

Příspěvekod Marína » 13 kvě 2013, 18:23

Kooperativa pojišťovna – Pojištění domácnosti
Poskytuje: Kooperativa pojišťovna a.s.


Pojištění domácnosti poslouží jako ochrana vybavení bytu a věcí osobní potřeby proti různým rizikům. Jedná se hlavně o živelní události, odcizení a vandalismus. Lze se pojistit i proti speciálním rizikům - např. přepětí v síti nebo rozbití skla.

Výhody pojištění domácnosti:

kompletní pojistná ochrana už v základní variantě
pojištění na novou cenu
minimální počet limitů, který není potřeba pro běžně vybavenou domácnost navyšovat
nadstandardní místní platnost pojištění
pojištění se vztahuje i na věci uložené v nebytových prostorech
lze připojistit příslušenství bytu a stavební součásti
atraktivní systém slev

Obrázek
Marína
 
Příspěvky: 2477
Registrován: 13 dub 2013, 22:55
Pohlaví: Nespecifikované
Poděkoval: 0 krát
Obdržel poděkování: 1 krát


Re: Kooperativa pojišťovna – Pojištění domácnosti

Příspěvekod karda_karel » 31 črc 2014, 09:35

Pojištění domácnosti jsem si sjednal, protože nedávno když jsem dělal rekonstrukci bytu jsem si uvědomil jak nic není zadarmo. Podlahy, kuchyně, koupelna... jsou to položky které dohromady sahají do stovek tisíc, a kdyby se něco stalo tak člověk nemá kde na to znovu vzít. Proto si myslím že pojištění domácnosti je rozumná volba.
karda_karel
 

Re: Kooperativa pojišťovna – Pojištění domácnosti

Příspěvekod FeroSvk » 04 srp 2014, 21:00

Přesně tak. Naprostej souhlas. Já mám v rámci pojistky domácnosti také pojištění zodpovědnosti. Bydlím v paneláku, a hrozím se toho že se mi při mém štěstí někdy stane že sousedy vytopím, nebo něco podobného. Díky této pojistce tak snad mám klid že i v tomto případě bych byl krytej. :D
FeroSvk
 

Re: Kooperativa pojišťovna – Pojištění domácnosti

Příspěvekod Janko.7 » 29 srp 2014, 07:42

Máte někdo pojištění domácnosti také proti krádeži? Já to na smlouvě nemám, ale kamarádku nedávno vykradli a vím že si pochvalovala svojí pojistku, že jí pojišťovna alespoň část škody nahradila, tak jsem hned začal přemýšlet že bych si tohle připojištění na smlouvu také přidal.
Janko.7
 

Re: Kooperativa pojišťovna – Pojištění domácnosti

Příspěvekod N.Mayeer » 21 říj 2014, 23:30

Dobrý den, odpověď na váš dotaz: já pojištění proti krádeži mám, dokonce i tak kdyby mi vykradli sklep. Naštěstí se mi to ještě nestalo, ale alespoň mám klid, i když si raději přeji aby se to vůbec nestalo stejně by to bylo jen papírování a spousta času... :o
N.Mayeer
 



Zpět na Pojištění nemovitostí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

  • Reklama
  • Zaplo půjčka
  • Provident financial
  • Náštěvnost
  • TOPlist
  • Královská aukce