[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4772: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4774: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
Nabídky a poptávky půjček a dalších finančních produktů • Zobrazit téma - Kooperativa pojišťovna – Pojištění právní ochrany

Kooperativa pojišťovna – Pojištění právní ochrany

Máte pojištěná svá práva?

Kooperativa pojišťovna – Pojištění právní ochrany

Příspěvekod Marína » 13 kvě 2013, 18:11

Kooperativa pojišťovna – Pojištění právní ochrany
Poskytuje: Kooperativa pojišťovna a.s.


ObrázekPojištění právní ochrany je tu pro každého, kdo se bude chtít domoci svých práv. Budete se prát za svá práva, a to bez rizika, že přijdete o nějaké finance. Z pojištění bude zaplacen honorář právnímu zástupci, rovněž budou zaplaceny náklady na soudní řízení.

Výhody pojištění právní ochrany:
stavebnicový princip – zvolíte si variantu pojištění na základě svých potřeb
svobodná volba právního zástupce - k hájení svých práv si lze zvolit právního zástupce
nulová spoluúčast - na pojistném plnění se nepodílíte žádnou spoluúčastí
široká územní platnost - v oblasti náhrady škody a trestního a přestupkového práva budete chráněni v České republice, v celé Evropě a ve státech Středomoří.

Co představuje pojištění právní ochrany?

nonstop právní poradenství na telefonu
úhradu nákladu na právní zastoupení
úhrada soudních poplatků, znaleckých posudků, výkonů rozhodnutí
půjčku na kauci

Právní ochranu si lze uzavřít v rozsahu:

Varianta RODINA
Varianta RODINA +AUTO + ŘIDIČ
Marína
 
Příspěvky: 2477
Registrován: 13 dub 2013, 22:55
Pohlaví: Nespecifikované
Poděkoval: 0 krát
Obdržel poděkování: 1 krát


Re: Kooperativa pojišťovna – Pojištění právní ochrany

Příspěvekod Tadeash » 30 kvě 2014, 23:32

Pojištění právní ochrany mám sjednané právě přes pojišťovnu Kooperativa. Zvolil jsem variantu RODINA+AUTO+ŘIDIČ. Osobně jsem nepřítel pojistek, ale když jsem nedávno na vlastní kůži zjistil, jaké to je řešit spory, a kolik peněz dokáží právníci spolknout, tak jsem se raději začal o pojištění právní ochrany zajímat. A jako nejlepší variantu jsem vyhodnotil právě Kooperativu.
Tadeash
 

Re: Kooperativa pojišťovna – Pojištění právní ochrany

Příspěvekod Lusy » 04 čer 2014, 01:52

Předem se omlouvám za možná stupidní dotaz, ale s pojištěním právní ochrany žádnou zkušennost nemám, nicméně nyní mě toto téma zaujalo - a zajímalo by mě v jakých situacích pojišťovna plní?? Je to tak že k plnění dojde kdykoliv budu potřebovat právníka? Nebo jaké máte kdo poznatky? diky
Lusy
 

Re: Kooperativa pojišťovna – Pojištění právní ochrany

Příspěvekod Magda » 04 kvě 2015, 00:25

Mám dojem že hodně záleží na tom, jakou přesně pojistku si uzavřeš. Ale například tato pojistka která je tady pod článkem popisovaná se pyšní tím že hradí náklady na právní zastoupení, takže to je asi odpověď na tvojí otázku :)
Magda
 



Zpět na Pojištění právní ochrany

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

  • Reklama
  • Zaplo půjčka
  • Provident financial
  • Náštěvnost
  • TOPlist
  • Královská aukce
cron