[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4772: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4774: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
Nabídky a poptávky půjček a dalších finančních produktů • Zobrazit téma - Kooperativa pojišťovna - Havarijní pojištění motocyklů

Kooperativa pojišťovna - Havarijní pojištění motocyklů

K čemu slouží havarijní pojištění, Podělte se o vaše zkušenosti a tipy.
Pravidla fóra
1. Do této sekce patří recenze a další informace k tématu havarijních služeb.
2. Každá recenze či dotaz mají své vlastní téma.
3. Název tématu musi být ve tvaru: Konkrétní dotaz nebo Poskytovatel služby - název služby. U každého příspěvku musí být uvedeny smyslupné informace. Každý odkaz směřující na komerční projekty bude obratem smazán i s uživatelem! Výjimkou jsou kvalitní recenze s jedinečným a přínosným textem.
5. V názvech topicu nepoužívejte CAPS LOCK.
6. Nedodržení těchto pravidel bude mít za následek smazání tématu a zabanování IP adresy přispívajícího, který porušil pravidlo živého odkazu na komerční projekt.

Kooperativa pojišťovna - Havarijní pojištění motocyklů

Příspěvekod Marína » 10 kvě 2013, 07:50

Kooperativa pojišťovna - Havarijní pojištění motocyklů
Poskytuje: Kooperativa pojišťovna a.s.


Havarijní pojištění motocyklů je určeno pro motorkáře ve variantě celoročního havarijního pojištění, ale rovněž jako Sezónní havarijní pojištění motocyklů. Volba je zcela na vás. Vyberete si, jaká rizika chcete mít kryty a v jakém ročním období.

Lze si rovněž sjednat havarijní pojištění, které vám od 1. dubna do 31. října příslušného kalendářního roku zabezpečí komplexní pojistnou ochranu. Ta zahrnuje pojištění pro případ odcizení motocyklu, vandalismu, havárie, poškození živly. Mimo motocyklovou sezónu se pak kryjí jen rizika odcizení, vandalismu a poškození živly.

Výhody pojištění motocyklů:
Sleva 5 % na havarijní pojištění motocyklu při současném sjednání s povinným ručením
Sleva až 25 % za nadstandardní zabezpečení motocyklu
Sleva za vybavení motocyklu padacím rámem (ochrannými prvky)
Lze dosáhnout vysokého bonusu – slevy na pojistném až 50 %
Nadstandardní asistenční služby zdarma

Pojištěn bude motocykl, tzn. jednostopé vozidlo, určené pro dopravu jedné nebo dvou osob sedících za sebou
územní rozsah pojištění je Evropa

Asistenční služby
na území České republiky v případě
havárie
poruchy
v zahraničí v případě
havárie
poruchy
Marína
 
Příspěvky: 2477
Registrován: 13 dub 2013, 22:55
Pohlaví: Nespecifikované
Poděkoval: 0 krát
Obdržel poděkování: 1 krát


Re: Kooperativa pojišťovna - Havarijní pojištění motocyklů

Příspěvekod Puzler » 14 čer 2014, 19:20

Dobrý den, plánujeme si se synem koupit na chatu čtyřkolky. Když jsem na to koukal, tak čtyřkolka aby za něco stála není zas tak levná sranda :) Navíc budeme jezdit dost terénem a kdoví co se může přihodit, takže bych byl rád kdyby se ty čtyřkolky daly nějak solidně pojistit. Ale vůbec nevím jak na to...jestli to lze udělat normálně havarijkem?? Kdybyste někdo měl informace jak na pojištění čtyřkolek (chtěl bych hlavně havarijní a také proti krádeži), tak budu moc rád když mi napíšete. Předem děkuji, s pozdravem, Radim
Puzler
 

Re: Kooperativa pojišťovna - Havarijní pojištění motocyklů

Příspěvekod Kušek-G. » 12 črc 2014, 13:52

A budete chtít čtyřkolku provozovat i normálně na pozemních komunikacích? Já totiž čtyřkolku mám, a mám jí i normálně přihlášenou takže kromě do přírody na ní mohu jezdit i po silnicích, do vsi atd. a z toho důvodu jsem musel udělat i povinné ručení. Havarijko na ní mám samozřejmě taky, a vše jsem našel u Allianz.
Kušek-G.
 

Re: Kooperativa pojišťovna - Havarijní pojištění motocyklů

Příspěvekod Adis » 25 led 2015, 00:05

Chtěl bych havarijní pojištění na svůj skútr který si plánuji koupit, bude to 125 za cca 60-70000Kč , myslíte že bych se mohl s tím havarijkem vejít do 3000Kč měsíčně? A jak řešíte povinné ručení na svoje skutry? Máte nějakou ověřenou pojišťovnu?
Adis
 



Zpět na Havarijní pojištění

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

  • Reklama
  • Zaplo půjčka
  • Provident financial
  • Náštěvnost
  • TOPlist
  • Královská aukce
cron