[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4772: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4774: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
Nabídky a poptávky půjček a dalších finančních produktů • Zobrazit téma - Kooperativa pojišťovna - Havarijní pojištění

Kooperativa pojišťovna - Havarijní pojištění

K čemu slouží havarijní pojištění, Podělte se o vaše zkušenosti a tipy.
Pravidla fóra
1. Do této sekce patří recenze a další informace k tématu havarijních služeb.
2. Každá recenze či dotaz mají své vlastní téma.
3. Název tématu musi být ve tvaru: Konkrétní dotaz nebo Poskytovatel služby - název služby. U každého příspěvku musí být uvedeny smyslupné informace. Každý odkaz směřující na komerční projekty bude obratem smazán i s uživatelem! Výjimkou jsou kvalitní recenze s jedinečným a přínosným textem.
5. V názvech topicu nepoužívejte CAPS LOCK.
6. Nedodržení těchto pravidel bude mít za následek smazání tématu a zabanování IP adresy přispívajícího, který porušil pravidlo živého odkazu na komerční projekt.

Kooperativa pojišťovna - Havarijní pojištění

Příspěvekod Marína » 09 kvě 2013, 09:36

Kooperativa pojišťovna - Havarijní pojištění
Poskytuje: Kooperativa pojišťovna a.s.

Havarijní pojištění bude fungovat jako ochrana vašeho vozidla v případech rizik týkajících se poškození, zničení nebo odcizení vozidla nebo jeho části

Výhody havarijního pojištění:
Lze vybrat rizika nejvíce ohrožující vaše vozidlo
Lze převádět bonus z povinného ručení na havarijní pojištění
Až 20% sleva na havarijní pojištění při nadstandardním zabezpečení vozidla
Nadstandardní asistenční služby
Můžete rovněž sjednat v rámci komplexního pojištění vozidla NAMÍRU
Služba 100PROSERVIS

Havarijní pojištění je určeno pro osobní a užitková vozidla do celkové hmotnosti 3,5 t.
Územní rozsah havarijního pojištění je Evropa, lze zvolit spoluúčast od 0 %, min. 2 000 Kč do 20 %, min. 20 000 Kč.

Rozsah rizik:
Základní havárie
Odcizení
Živel
Vandalismus
Sezónní havárie – určeno pro motocykly
Marína
 
Příspěvky: 2477
Registrován: 13 dub 2013, 22:55
Pohlaví: Nespecifikované
Poděkoval: 0 krát
Obdržel poděkování: 1 krát


Re: Kooperativa pojišťovna - Havarijní pojištění

Příspěvekod Fsa » 17 kvě 2014, 00:25

Kdo z vás má havarijní pojištění, a kolik ročně platíte? Já mám auto škoda Fabia, starou 5 let, a havarijko nemám, protože mi přijde zbytečné...u jakých aut si myslíte že už se havarijní pojištění vyplatí? Já si myslím že u starších a levnějších to spíš nemá smysl...
Fsa
 

Re: Kooperativa pojišťovna - Havarijní pojištění

Příspěvekod Nanuk123 » 20 kvě 2014, 11:04

Já jsem měl havarijní pojištění jen když jsem měl auto na leasing, protože to byla nutnost. Ale nyní havarijko nemám, ani jsem si nedělal propočet kolik by mě stálo - ale několik tisíc ročně navíc by v tom určitě zahučelo. Obecně nejsem příznivcem pojistek, a snažím se peníze spíše ušetřit.
Nanuk123
 

Re: Kooperativa pojišťovna - Havarijní pojištění

Příspěvekod carlos » 20 říj 2014, 06:53

Na havarijko jsou různé názory , znám spoustu lidí, kteří ho nemají i na nových autech. Já osobně jsem si ho sjednal, protože mi to tehdy doporučoval brácha. :)
carlos
 



Zpět na Havarijní pojištění

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

  • Reklama
  • Zaplo půjčka
  • Provident financial
  • Náštěvnost
  • TOPlist
  • Královská aukce
cron