[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4772: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4774: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
Nabídky a poptávky půjček a dalších finančních produktů • Zobrazit téma - Komerční banka – Pojištění majetku

Komerční banka – Pojištění majetku

pojištění bytů, domů, pojištění proti vykradení, požáru a mnohé další.

Komerční banka – Pojištění majetku

Příspěvekod Marína » 06 kvě 2013, 22:52

Komerční banka – Pojištění majetku
Poskytuje: Komerční banka


Pojištění majetku je určeno pro osoby, které potřebují klid a žití bez strachu o svůj majetek.
Pojištění majetku je určeno fyzickým osobám, tuzemcům i cizozemcům.

Výhody Pojištění majetku:
pojištění se nabízí ve spolupráci s Českou pojišťovnou
ochrana majetku proti následkům nepředvídatelných událostí a situací
pojištění trvale i rekreačně obývaných budovči domácností
krytí odpovědnosti za škodu vyplývající z běžné činnosti všech osob žijících s pojištěným ve společné domácnosti

Pojištění majetku lze sjednat v několika variantách:
Start
Standard
Exklusive
Exclusive Plus
Exclusive Max

Výhody Pojištění majetku:
je rychlé
rychlé vyřízení nároků poškozených v případě pojistné události
asistenční služby ihned k dispozici
různé slevy a bonusy
veškerá pojištění v jedné smlouvě
Marína
 
Příspěvky: 2477
Registrován: 13 dub 2013, 22:55
Pohlaví: Nespecifikované
Poděkoval: 0 krát
Obdržel poděkování: 1 krát


Re: Komerční banka – Pojištění majetku

Příspěvekod Nuz » 04 lis 2014, 07:50

Tady čtu že pojištění nabízí Komerční banka ve spolupráci s Českou pojišťovnou. Chtěl bych se proto zeptat: záleží tedy na tom jestli si pojištění uzavřu v České pojišťovně, nebo v Komerční bance, a nebo jde i o ty samé produkty, takže by to vlastně bylo jedno? :)
Nuz
 

Re: Komerční banka – Pojištění majetku

Příspěvekod Tomas.J. » 26 lis 2014, 19:00

Asi jo, protože mám dojem, že komerční banka svojí pojišťovnu nemá takže pravděpodobně bude jednat o stejné produkty jako má Česká pojišťovna. Ale nedávno jsem zrovna slyšel příbuzné že si Českou pojišťovnu chválili, přestože všeobecně mám pocit že lidé na ČP spíš hází špínu..
Tomas.J.
 

Re: Komerční banka – Pojištění majetku

Příspěvekod Beda44 » 07 úno 2015, 22:43

Potřebuji si pojistit byt, kvůli povinné vinkulaci do banky. Už jsem dostal nějakou nabídku na pojištění která stojí něco kolem 4000Kč ročně. Myslíte že se na tomto typu pojištění dá nějak ušetřit a mám si vyžádat další nabídky, nebo to nemusím nijak zvlášť řešit?
Beda44
 

Re: Komerční banka – Pojištění majetku

Příspěvekod Anna » 21 kvě 2015, 00:07

Podle ceny kterou píšete, 4000Kč ročně, se mi to zdá hodně vysoká cena, ale možná máte jen vetší byt než já, já platím za 2kk necelé 2000Kč ročně, takže to je asi zavádějící, ale přesto určitě rozdíli mezi pojištovnama jsou a na pojištění bytu ušetřit lze.
Anna
 



Zpět na Pojištění nemovitostí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

  • Reklama
  • Zaplo půjčka
  • Provident financial
  • Náštěvnost
  • TOPlist
  • Královská aukce
cron