[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4772: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4774: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
Nabídky a poptávky půjček a dalších finančních produktů • Zobrazit téma - Komerční banka - Autopojištění

Komerční banka - Autopojištění

K čemu slouží havarijní pojištění, Podělte se o vaše zkušenosti a tipy.
Pravidla fóra
1. Do této sekce patří recenze a další informace k tématu havarijních služeb.
2. Každá recenze či dotaz mají své vlastní téma.
3. Název tématu musi být ve tvaru: Konkrétní dotaz nebo Poskytovatel služby - název služby. U každého příspěvku musí být uvedeny smyslupné informace. Každý odkaz směřující na komerční projekty bude obratem smazán i s uživatelem! Výjimkou jsou kvalitní recenze s jedinečným a přínosným textem.
5. V názvech topicu nepoužívejte CAPS LOCK.
6. Nedodržení těchto pravidel bude mít za následek smazání tématu a zabanování IP adresy přispívajícího, který porušil pravidlo živého odkazu na komerční projekt.

Komerční banka - Autopojištění

Příspěvekod Marína » 05 kvě 2013, 16:51

Komerční banka - Autopojištění
Poskytuje: Komerční banka


Autopojištění je kompletním pojištěním pro vaše auto. Je určeno pro všechny majitele a provozovatele motorových vozidel.

Autopojištění se nabízí ve spolupráci s Českou pojišťovnou
- respektuje přání klienta ohledně výše pojistného krytí
- možnost slevy na pojistném – tzv. bonus
- autopojištění je možné kombinovat z havarijního pojištění, povinného ručení a doplňkových připojištění

Výhody Autopojištění:

rychlost a seriózní jednání
v případě nehody korektní a rychlé vyřízení nároků poškozených
asistenční služby v češtině
v rámci havarijního pojištění zdarma asistenční službu Pohoda Klasik pro případ havárie 24 hodin denně
poskytnutí asistenční pomoci v případě havárie i pro poškozené
různé slevy a bonusy

Havarijní pojištění je možné sjednat ve variantě:
all risk (havárie, živelní událost a odcizení)
havárie a živel
odcizení a živel
havarijní pojištění pro starší vozidla (HAV 6+)
Marína
 
Příspěvky: 2477
Registrován: 13 dub 2013, 22:55
Pohlaví: Nespecifikované
Poděkoval: 0 krát
Obdržel poděkování: 1 krát


Re: Komerční banka - Autopojištění

Příspěvekod Voša-PP » 29 dub 2014, 07:46

Dobrý den, s komerční bankou jsem spokojen. Mám u ní běžný učet, a měl jsem tam i hypotéku. Všechno celkem fajn, a dokonce mám pobočku nedaleko od domu - což také jistě pochopíte že mi vyhovovalo :). Abych měl všechno u jedné instituce tak jsem přemejšlel zkusit u KB i to autopojištění, ale nikdy jsem neslyšel o tom že to KB také dělá? Lze to sjednat běžně na pobočce třeba u mé bankovní poradkyně?
Voša-PP
 

Re: Komerční banka - Autopojištění

Příspěvekod Mark1 » 18 čer 2014, 04:42

Dobrý den, autopojištění nabízí Komerční banka ve spolupráci s Českou pojišťovnou, takže je to produkt české pojišťovny, ale přesto mám za to že lze sjednat i u bankovního poradce komerční banky, a to i běžně na přepážkách. M.
Mark1
 

Re: Komerční banka - Autopojištění

Příspěvekod mimra.karel » 05 zář 2014, 23:29

Ano, já mám u KB poradkyni, která se mi strará téměř o vše. Penzijko, investice, hypotéka....a havarijní pojištění když jsem uzvaral na auto šlo také přes ní. Myslím že co se týče výhodnosti je to ale jedno, je to stejný jako produkt české pojišťovny. Vím že ČP není nejlevnější, ale zas se mi nechtělo chodit někam jinam, takhle budu mít vše pod jednou střechou..
mimra.karel
 

Re: Komerční banka - Autopojištění

Příspěvekod Sovicka » 31 črc 2015, 20:43

Ahoj, mám povinné ručení a chtěl bych si k tomu přidat havarijko, musím čekat na výročí smlouvy, nebo si ho můžu sjednat nezávisle na povinném ručení? Děkuju
Sovicka
 



Zpět na Havarijní pojištění

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

  • Reklama
  • Zaplo půjčka
  • Provident financial
  • Náštěvnost
  • TOPlist
  • Královská aukce
cron