[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4772: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4774: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
Nabídky a poptávky půjček a dalších finančních produktů • Zobrazit téma - Komerční banka - Překlenovací hypoteční úvěr

Komerční banka - Překlenovací hypoteční úvěr

Co je to hypotéka, kdy ji můžete využít a kde najít tu nejvýhodnější?
Pravidla fóra
1. Do této sekce patří recenze a další informace k tématu hypotéky.
2. Každá recenze či dotaz mají své vlastní téma.
3. Název tématu musi být ve tvaru: Název hypotéky
4. U každého příspěvku musí být uvedeny smyslupné informace. Každý odkaz směřující na komerční projekty bude obratem smazán i s uživatelem! Výjimkou jsou kvalitní recenze s jedinečným a přínosným textem.
5. V názvech topicu nepoužívejte CAPS LOCK.
6. Nedodržení těchto pravidel bude mít za následek smazání tématu a zabanování IP adresy přispívajícího, který porušil pravidlo živého odkazu na komerční projekt.

Komerční banka - Překlenovací hypoteční úvěr

Příspěvekod Marína » 05 kvě 2013, 16:45

Komerční banka - Překlenovací hypoteční úvěr
Poskytuje: Komerční banka


Překlenovací hypoteční úvěr je účelový úvěr pro investování do nemovitosti. minimální výše úvěru je 100 000 Kč, maximální je stanovena 85 % nebo 100 % z ceny zastavených nemovitostí, kterou stanoví banka, 85 % z této ceny (kombinace se stavebním spořením), objemem investice do nemovitosti, výší cílové částky stavebního spoření, 100 % pojistné částky sjednaného kapitálového životního pojištění a rovněž schopností klienta splácet.

Překlenovací hypoteční úvěr je účelový úvěr k investici do nemovitostí. Splacení zajišťuje kapitálové životní pojištění Komerční pojišťovny, a.s. nebo stavebního spoření uzavřeného u Modré pyramidy stavební spořitelny.

Úvěr lze použít pro:
koupi nemovitosti do vlastnictví (nebo spoluvlastnického podílu)
vypořádání spoluvlastnických či dědických nároků k nemovitosti
výstavbu nemovitosti
rekonstrukci, modernizaci či opravu nemovitosti
konsolidaci dříve poskytnutých úvěrů či půjček použitých na investice do nemovitostí
koupi družstevního podílu
refundaci – zpětné proplacení klientem již zaplacené investice do nemovitosti ne starší 1 roku
úhradu předplaceného nájemného za účelem uzavření nájemní smlouvy

Překlenovací hypoteční úvěr lze čerpat:

jednorázově nebo postupně po dobu 2 let od data podpisu smlouvy
čerpání je třeba zahájit nejpozději 9 měsíců od podpisu smlouvy o úvěru

Splácení překlenovacího hypotečního úvěru:

splácíte jen úroky
jistina se splatí jednorázově nebo postupně ze stavebního spoření či kapitálového životního pojištění

Doba splatnosti úvěru
v kombinaci s kapitálovým životním pojištěním: 5 až 30 let
v kombinaci se stavebním spořením: 1 rok až 8 let
Marína
 
Příspěvky: 2477
Registrován: 13 dub 2013, 22:55
Pohlaví: Nespecifikované
Poděkoval: 0 krát
Obdržel poděkování: 1 krát


Re: Komerční banka - Překlenovací hypoteční úvěr

Příspěvekod Návštěvník » 25 srp 2014, 17:30

Brali jste si někdo z vás překlenovací hypoteční úvěr?? Mě by kdyžtak zajímalo jak dlouho trvá jeho vyřízení. Prostě jak dlouho trvá proces, než bude od první schůzky s bankéřem vše vyřešeno a peníze načerpány...? Slyšel jsem že je to dosti náročné...
Návštěvník
 

Re: Komerční banka - Překlenovací hypoteční úvěr

Příspěvekod Malík Adis » 27 srp 2014, 23:31

Dobrý den, já když jsem si bral hypotéku, tak jsem chtěl hypotéku na 70 procent LTV, a to z důvodu abych mohl získat výhodnější podmínky. ALe neměl jsem na to volné peníze, tak jsem si na to vzal úvěr ze stavebního spoření. Takže toť moje zkušennost, možná k tomuto tématu, ale překlenovací úvěr jsem nevyužil, ani pořádně nevím co to je :D
Malík Adis
 



Zpět na Hypotéky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

  • Reklama
  • Zaplo půjčka
  • Provident financial
  • Náštěvnost
  • TOPlist
  • Královská aukce
cron