[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 379: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4772: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4774: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
Nabídky a poptávky půjček a dalších finančních produktů • Zobrazit téma - ČPP - Pojištění domáscnosti, Domex start

ČPP - Pojištění domáscnosti, Domex start

pojištění bytů, domů, pojištění proti vykradení, požáru a mnohé další.

ČPP - Pojištění domáscnosti, Domex start

Příspěvekod Mil » 05 kvě 2013, 11:46

Poskytovatel produktu: Česká podnikatelská pojišťovna
Název produktu: Pojištění domácnosti, Domex start

Popis produktu:
Lze sjednat jako samostatné pojištění či společně s pojištěním Vaší nemovitosti nebo pojištěním odpovědnosti na jedné smlouvě. Produkt DOMEX START máte možnost sjednat on-line.

Poskytuje Vám pojistnou ochranu pro případ poškození, zničení nebo odcizení veškerých movitých věci, které tvoří zařízení domácnosti a slouží k uspokojování potřeb jejích členů.

Pojištění se mimo jiné vztahuje na poškození, zničení nebo odcizení:

- elektroniky a elektrospotřebičů
- dětských kočárků, invalidních vozíků či zdravotních pomůcek
- peněz na hotovosti, klenotů a cenin
- domácího a drobného zvířectva
- zavazadel, která si berete s sebou na cestu nebo sportovní potřeby, které využíváte ve volném čase
- věcí umělecké nebo historické hodnoty
- osobních dokladů
- věcí k výdělečným účelům nebo k výkonu povolání (služební notebooky, mobilní telefony)
Mil
 
Příspěvky: 1420
Registrován: 22 dub 2013, 19:10
Pohlaví: Nespecifikované
Poděkoval: 1 krát
Obdržel poděkování: 0 krát


Re: ČPP - Pojištění domáscnosti, Domex start

Příspěvekod jakub.j. » 31 črc 2014, 09:45

Dobrý den, chci se zeptat jestli někdo z vás zažil zničení elektroniky vlivem bouřky? Pokud ano tak by mě zajímalo jestli jste měli pojištění domácnosti, případně u jaké pojišťovny, a jesli vám vyplatila náhradu škody. Děkuji moc za odpovědi, pokud někdo takovou zkušennost má Kuba
jakub.j.
 

Re: ČPP - Pojištění domáscnosti, Domex start

Příspěvekod domča » 08 srp 2014, 22:58

Dobrý den, já jsem bohužel příkladem špatným: při bouřce jsem přišel o počítač, a navíc žádnou pojistku domácnosti ani nemám, takže jsem plnění nijak neřešil.
domča
 

Re: ČPP - Pojištění domáscnosti, Domex start

Příspěvekod Beran_Vit » 28 říj 2014, 09:32

Přiznám se že s pojistkou domácnosti mi pomáhala mamka, a ani pořádně nevím jak ta pojistka vypadá a na co všechno jsem krytý. No, asi je čas se na to konečně také podívat, abych věděl - až se něco stane - jaké z toho mužu vyvodit důsledky :D
Beran_Vit
 

Re: ČPP - Pojištění domáscnosti, Domex start

Příspěvekod Zazi » 19 lis 2014, 23:41

Myslím že nejsi jediný. Skoro bych si tipnul, že většina lidí neví jak jsou na pojistce krytí. Což samozřejmě není dobře, protože až se něco fakt stane tak se budou divit že nemají střechu nad hlavou. Já mám bráchu finančního poradce, a snažím se mít ve smlouvách pořádek.
Zazi
 

Re: ČPP - Pojištění domáscnosti, Domex start

Příspěvekod Duky » 24 čer 2015, 20:45

Já jsem pojištěný skoro na vše co se týče mé domácnosti a platím za to 1700Kč ročně, což si myslím že je částka za kterou se to ještě vyplatí. protože mít krytý domov ve kterém bydlím si myslím že je v dnešní době asi to nejduležitější. Ani životní pojistku zatím nemám protože kdybych umřel tak už mě to mrzet nebude :D
Duky
 



Zpět na Pojištění nemovitostí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

  • Reklama
  • Zaplo půjčka
  • Provident financial
  • Náštěvnost
  • TOPlist
  • Královská aukce
cron