[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4772: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4774: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
Nabídky a poptávky půjček a dalších finančních produktů • Zobrazit téma - Komerční banka - MojePůjčka Plus

Komerční banka - MojePůjčka Plus

Hledáte bankovní půjčku? Využijte široké nabídky půjček na českém finančním trhu.
Pravidla fóra
1. Do této sekce patří recenze a další informace k tématu bankovní půjčky.
2. Každá recenze či dotaz mají své vlastní téma.
3. Název tématu musi být ve tvaru: Název půjčky
4. U každého příspěvku musí být uvedeny smyslupné informace. Každý odkaz směřující na komerční projekty bude obratem smazán i s uživatelem! Výjimkou jsou kvalitní recenze s jedinečným a přínosným textem.
5. V názvech topicu nepoužívejte CAPS LOCK.
6. Nedodržení těchto pravidel bude mít za následek smazání tématu a zabanování IP adresy přispívajícího, který porušil pravidlo živého odkazu na komerční projekt.

Komerční banka - MojePůjčka Plus

Příspěvekod Marína » 04 kvě 2013, 20:34

Komerční banka - MojePůjčka Plus
Poskytuje: Komerční banka

MojePůjčka Plus je určena klientům KB bez nutnosti dokládat příjem.

Osobní úvěr mohou získat občané České republiky, cizinci s trvalým pobytem v ČR,
Občané členských zemí EU s povolením k přechodnému nebo trvalému pobytu v ČR

MojePůjčka Plus a výhody:

neúčelový úvěr od 30 000 do 300 000 Kč
maximální splatnost 6 let
splácí se vždy z běžného účtu u KB
úvěr poskytován vždy bez zajištění
výhradně pro osobní, nepodnikatelské potřeby
výhodná úroková sazba
okamžité rozhodnutí o možnosti úvěru
půjčka pro klienty s předschváleným limitem – není nutné dokládat příjem
vyřízení do 24 hodin
částečné nebo úplné předčasné splacení bez sankcí
lze získat zdarma pojištění proti nesplácení úvěru
Marína
 
Příspěvky: 2477
Registrován: 13 dub 2013, 22:55
Pohlaví: Nespecifikované
Poděkoval: 0 krát
Obdržel poděkování: 1 krát


Re: Komerční banka - MojePůjčka Plus

Příspěvekod Jiri.nosek » 31 bře 2014, 06:53

Klientem Komerční banky jsem už cca 5 let. Dva roky jsem měl studenské konto, které mi potom přešlo na běžné konto které mám dodnes. Nyní si budu brát půjčku ve výši 100 tisíc Kč na elektrospotřebiče do domácnosti. Zatím jsem koukal na nabídku ve svojí Komerčce, kde mě zaujala možnost rychlého vyřízení a možnost získat zdarma pojištění proti nesplácení úvěru. Myslíte že by mohli navíc nějak zhodnotit že jsem jejich klientem několik let, nebo se nemám bát zkusit i jinou banku?
Jiri.nosek
 

Re: Komerční banka - MojePůjčka Plus

Příspěvekod J.8. » 24 dub 2014, 05:59

Zdravím, Jiří, já si myslím že to že jste několik let klientem KB vám asi nijak nepomůže - ale rád bych se mýlil. Osobně si myslím že jedinné co bude ve váš prospěch je to že už máte běžnej účet u Komerční Banky, a proto to bude pro vás možná jednodušší adminitrativa při vyřizování, ale že byste dostal lepší podmínky??? Nevím nevím.... :D Nic proti Komerčce, ale na vašem místě bych se snažil více zmapovat trh, a na základě dalších informací se rozhodnout.
J.8.
 

Re: Komerční banka - MojePůjčka Plus

Příspěvekod Libor Maly » 15 úno 2015, 17:29

Ahoj všem. Potřeboval bych si půjčit 100000Kč a moje představa je že bych to podle výše splátek splácel 5-10 let. Tak se jen chci poradit, jestli je lepší si na to vzít spíše bankovní půjčku, a nebo nebankovní? Děkuji, a jsem s pozdravem Libor M.
Libor Maly
 

Re: Komerční banka - MojePůjčka Plus

Příspěvekod Krol44 » 16 kvě 2015, 21:24

Pro Libora: Myslím si že je rozhodně lepší si vzít na to co píšeš bankovní půjčku. I když je pravda že jsem někde slyšel že v některých případech může být lepší vzít si nebankovní půjčku z toho důvodu, že pokud si třeba v budoucnu budeš chtít vzít hypotéku a bude banka posuzovat tvojí bonitu tak nepříjde na to že máš půjčku, zatímco u bankovní půjčky by na to přišla, ale to je detail, sám bych do nebankovní půjčky asi nešel..
Krol44
 



Zpět na Bankovní půjčky a úvěry

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

  • Reklama
  • Zaplo půjčka
  • Provident financial
  • Náštěvnost
  • TOPlist
  • Královská aukce
cron