[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4772: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4774: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
Nabídky a poptávky půjček a dalších finančních produktů • Zobrazit téma - Komerční banka - MojeAuto

Komerční banka - MojeAuto

Hledáte bankovní půjčku? Využijte široké nabídky půjček na českém finančním trhu.
Pravidla fóra
1. Do této sekce patří recenze a další informace k tématu bankovní půjčky.
2. Každá recenze či dotaz mají své vlastní téma.
3. Název tématu musi být ve tvaru: Název půjčky
4. U každého příspěvku musí být uvedeny smyslupné informace. Každý odkaz směřující na komerční projekty bude obratem smazán i s uživatelem! Výjimkou jsou kvalitní recenze s jedinečným a přínosným textem.
5. V názvech topicu nepoužívejte CAPS LOCK.
6. Nedodržení těchto pravidel bude mít za následek smazání tématu a zabanování IP adresy přispívajícího, který porušil pravidlo živého odkazu na komerční projekt.

Komerční banka - MojeAuto

Příspěvekod Marína » 04 kvě 2013, 20:34

Komerční banka - MojeAuto
Poskytuje: Komerční banka


MojeAuto je účelový úvěr určený k financování nového nebo staršího automobilu. O úvěr MojeAuto si mohou zažádat občané České republiky, cizinci s trvalým pobytem v ČR
občané členských zemí EU s povolením k přechodnému nebo trvalému pobytu v ČR

Co vám umožní úvěr MojeAuto?
výše úvěru v rozsahu 30 000–2 000 000 Kč
splatnost úvěru 2–7 let
roční úroková sazba od 8 % ročně
po dobu úvěru je součástí i povinné ručení automobilů od České pojišťovny
nízké pojistné
bez poplatku za uzavření

Výhody úvěru MojeAuto:
Úvěr je velice rychle schválen - do 15 minut. Peníze máte e 2 dnech na vašem účtu. Během sjednávání stačí znát jen předpokládanou tovární značku, model, stáří a cenu vozu.

K vyřízení úvěru MojeAuto potřebujete:

2 doklady totožnosti (OP a např. cestovní pas)
podklady prokazující váš příjem + potvrzení o výši příjmu
nebo daňové přiznání za poslední zdaňovací období včetně dokladu o zaplacení daně
Marína
 
Příspěvky: 2477
Registrován: 13 dub 2013, 22:55
Pohlaví: Nespecifikované
Poděkoval: 0 krát
Obdržel poděkování: 1 krát


Re: Komerční banka - MojeAuto

Příspěvekod marek dvorak » 14 říj 2014, 15:55

Tak konečně zvažuji nákup nového auta, a přemýšlím jak ho nejlépe zafinancovat. Chtěl bych aby auto bylo úplně nové, cenově kolem 400000Kč. A teď přemýšlím jak ho nejlépe zafinancovat. Asi bych dal těch 400tis. nějak i ze svých úspor, ale musel bych to nějak poskládat a přišel bych o téměř všechny rezervy, což se mi nechce. A teď jak na to? Vzít si ho leasing, využít něco jako tento úvěr, nebo jak?? Máte někdo s nákupem auta a s půjčkou na tento záměr zkušennost?M.
marek dvorak
 

Re: Komerční banka - MojeAuto

Příspěvekod marty7 » 23 pro 2014, 23:36

Já jsem si koupil auto za super podmínek při refinancování hypotéky. Povedlo se mi při refinancování si půjčit peníze na auto, a tím že celá ta částk, přesně 340000Kč se jakoby promítla do splátek té hypotéky. Poradil mi to finanční poradce, a jsem mu za to vděčný, protože jsem takto celkem jednoduše koupil fungl nové auto.
marty7
 

Re: Komerční banka - MojeAuto

Příspěvekod Koza » 30 bře 2015, 22:34

Já auto nemám již několik let, protože mám k dispozici služební, a tudíž jsem svoje nepotřeboval, a nyní bych chtěl nějaké pořídit pro přítelkyni, nějaké menší ojeté cca za 100.000Kč Mám možnost tu částku vybrat ze stavebka, ale myslíte že to je výhodné, nebo by bylo lepší si spíše peníze nechat, a vzít si na auto úvěr?
Koza
 

Re: Komerční banka - MojeAuto

Příspěvekod Ludek » 12 srp 2015, 12:34

Ahoj, brát si auto na úvěr si myslím že je zbytečné, protože za to auto zbytečně zaplatíš ve výsledku mnohem více než je jeho hodnota. Já bych se spíše snažil si na něj nejdříve našetřit.
Ludek
 



Zpět na Bankovní půjčky a úvěry

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

  • Reklama
  • Zaplo půjčka
  • Provident financial
  • Náštěvnost
  • TOPlist
  • Královská aukce
cron