[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 379: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4772: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4774: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
Nabídky a poptávky půjček a dalších finančních produktů • Zobrazit téma - ČPP - Pojištění nemovitosti

ČPP - Pojištění nemovitosti

pojištění bytů, domů, pojištění proti vykradení, požáru a mnohé další.

ČPP - Pojištění nemovitosti

Příspěvekod Mil » 04 kvě 2013, 17:02

Poskytovatel produktu: Česká podnikatelská pojišťovna
Název produktu: Pojištění nemovitosti

Popis produktu:
S našimi pojistnými produkty řady DOMEX tak neplatíte za rizika, která Vás neohrožují. K vybraným produktům navíc získáváte asistenční službu, která je Vám k dispozici 24 hodin denně.

Pojištění nemovitosti lze sjednat jako samostatné pojištění či společně s pojištěním Vaší domácnosti nebo pojištěním odpovědnosti na jedné smlouvě. Produkt DOMEX START máte možnost sjednat on-line.
Pojistíme Vám:
- nemovitosti, jejich součásti a příslušenství, vč. případného spoluvlastnického podílu,
- drobné a vedlejší stavby,
- nemovitosti ve výstavbě, vč. jejich stavebních součástí a příslušenství,
- dočasné objekty zařízení staveniště nemovitosti ve výstavbě,
-stavební materiál a výrobky sloužící k opravám, výstavbě či rekonstrukci pojištěné nemovitosti,
- prostředky protipožární ochrany,
- elektromotory a slaboproudé systémy zabudované do pojištěné nemovitosti a sloužící jejímu provozu
Současně je možné pojistit i veškeré vedlejší stavby, například:

garáž
bazén
oplocení
opěrné zdi
stodoly
studny

Produkty DOMEX a DOMEX PRIMA se liší variantami pojistných rizik, jednotlivé varianty jsou sestaveny tak, abyste si vybrali pojistnou ochranu před riziky, která Vás nejvíce ohrožují.
SLEVY

Jednorázová sleva 50% z ročního pojistného, je-li nemovitost ve výstavbě nebo v rekonstrukci.
Bonus za bezeškodní průběh až 30%
Sleva za věrnost ČPP až 20 %
Sleva za spoluúčast až 15 %
Sleva za propojištěnost až 13%
Sleva při ročním placení pojistného 6 %
Mil
 
Příspěvky: 1420
Registrován: 22 dub 2013, 19:10
Pohlaví: Nespecifikované
Poděkoval: 1 krát
Obdržel poděkování: 0 krát


Re: ČPP - Pojištění nemovitosti

Příspěvekod Naf-Tar » 26 čer 2014, 11:43

Pojištění nemovitosti od ČPP jsem si sjednal online, přímo na portálu pojišťovny. Českou podnikatelksou pojišťovnu jsem zvolil hlavně proto že jsem s ní byl i v minulosti spokojen. Na této pojistce se mi líbí hlavně rozsah a široké možnosti pojištění také vedlejších staveb.NN.
Naf-Tar
 

Re: ČPP - Pojištění nemovitosti

Příspěvekod Sisé.. » 30 čer 2014, 22:48

Dobrý den, bydlím v bytě, který pojištěný vůbec nemám. Chtěl bych být pojištěn na běžná rizika jako je např. požár nebo odcizení zloději, a zároveň pojištění odpovědnosti kdybych náhodou např. vytopil sousedy. Chtěl bych se zeptat jaký je rozdíl mezi pojištění nemovitosti a pojištění domácnosti. Děkuji
Sisé..
 

Re: ČPP - Pojištění nemovitosti

Příspěvekod Bar.Ba. » 18 říj 2014, 01:25

Já mám také pojištění domácnosti, pojištění nemovitosti lze pokud by ta nemovitost byla tvoje...např. rodinný domek a podobně. Pokud bydlíš jen v nájmu, je možné si pojistit pouze domácnost. A tak to mám vyřešené i já se svým bytem. :)
Bar.Ba.
 

Re: ČPP - Pojištění nemovitosti

Příspěvekod Mgr » 16 lis 2014, 05:53

Sjednání online je hodně přínostné, a zajímavé. Kromě toho že jsem vše rychle sjednal mi navíc nebídli bonus, kteeho rád využiji.
Mgr
 



Zpět na Pojištění nemovitostí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

  • Reklama
  • Zaplo půjčka
  • Provident financial
  • Náštěvnost
  • TOPlist
  • Královská aukce