[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4772: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4774: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
Nabídky a poptávky půjček a dalších finančních produktů • Zobrazit téma - ČPP - Investiční pojištění OK 1

ČPP - Investiční pojištění OK 1

Informace o životním pojištění, vaše doporučení a zkušenosti s konkrétními produkty.
Pravidla fóra
1. Do této sekce patří recenze a další informace k tématu úrazového pojištění.
2. Každá recenze nebo dotaz mají své vlastní téma.
3. Název tématu musi být ve tvaru: Konkrétní dotaz nebo Poskytovatel služby - název služby. U každého příspěvku musí být uvedeny smyslupné informace. Každý odkaz směřující na komerční projekty bude obratem smazán i s uživatelem! Výjimkou jsou kvalitní recenze s jedinačným a přínosným textem.
5. V názvech topicu nepoužívejte CAPS LOCK.
6. Nedodržení těchto pravidel bude mít za následek smazání tématu a zabanování IP adresy přispívajícího, který porušil pravidlo živého odkazu na komerční projekt.

ČPP - Investiční pojištění OK 1

Příspěvekod Mil » 04 kvě 2013, 16:49

Poskytovatel produktu: Česká podnikatelská pojišťovna
Název produktu: Investiční životní pojištění OK1 – rizikový plán

Popis produktu
:

Připojištění první a druhé osoby resp. dětí lze kdykoliv v průběhu pojištění zahrnout, upravit jeho parametry nebo vyjmout, povinné je pouze základní pojištění prvního pojištěného.
Možnost výhodně investovat svoje peníze, rozhodovat o jejich umístění a tím o výši zhodnocení zodpovědnou volbou investičního rizika, nebo využít garance výnosu pojistitele.
Široká nabídka připojištění - zproštění od placení pojistného na hlavní pojištění pro ztrátu zaměstnání nebo invaliditu II. a III. stupně, připojištění závažných onemocnění a poranění, pro případ nemoci, úrazové, zdravotní asistence, právní ochrany rodiny, připojištění neschopnosti splácet úvěr, odpovědnosti za škodu v běžném občanském životě, odpovědnosti za škodu zaměstnance způsobenou zaměstnavateli při výkonu povolání a cestovní připojištění.
Lze využít maximální státní podporu formou úlev na dani z příjmů pro prvního pojištěného.
Možnost částečně nebo stroprocentně investovat do Garantovaného fondu, se zaručeným zhodnocením jako u kapitálových životních rezerv.
Mil
 
Příspěvky: 1420
Registrován: 22 dub 2013, 19:10
Pohlaví: Nespecifikované
Poděkoval: 1 krát
Obdržel poděkování: 0 krát


Re: ČPP - Investiční pojištění OK 1

Příspěvekod Hošek.h. » 18 bře 2014, 10:01

Tuto pojistku jsem si uzavíral přibližně před dvěma lety přes pojišťováka z ČPP. Co se týče nastavení smlouvy tak jsem spokojen. Vybral jsem si krytí pro případ smrti a invalidity, protože to si myslím že jsou dvě největší rizika které by mohli ovlivnit rozpočet rodiny nejvíce. Když jsem viděl výměru invalidních důchodů od státu tak jsem usoudil že skutečně by si měl pro tento případ každý tvořit rezervy sám. Jelikož mám pojistku uzavřenou na 30 let, tak jsem zvolil možnost aby se mi část peněz investovala, a spíše dynamicky, s tím že ke konci pojistné doby se to prý dá přesunout do konzervativnějšího umístění.
Hošek.h.
 

Re: ČPP - Investiční pojištění OK 1

Příspěvekod Vlček J. » 05 kvě 2014, 06:04

Ano, také mám na pojistce invaditu - myslím že to by byl největší průser. Nějaké invalidní důchody od státu věřím že jsou a budou, ale vždycky to stejně bude obrovskej propad oproti příjmu na kterej je člověk zvyklej. Navíc pokud by člověk byl invalidní, náklady na léčbu a živobytí se pravděpodobně zvýší. Takže z toho důvodu mám slušné pojistné krytí pro případ invalidity. Kromě toho mám krytí i trvalé následky úrazu a závažná onemocnění.
Vlček J.
 

Re: ČPP - Investiční pojištění OK 1

Příspěvekod Janke » 06 kvě 2014, 11:24

Já mám pojistku také (na smrt, a trvalé následky úrazu), ale není investiční. Souhlasím s tím že by se měl člověk zajisit pro případ rizik které mohou ovlivnit náš život a příjmy, ale zase si nemyslím že je nutnost současně s pojistkou investovat. Podle rozborů který jsem četl jsou investiční životní pojistky strašně nákladný, a proto já osobně mám rizikovou pojistku, a další peníze navíc investuju, ale odděleně do podílových fondů.
Janke
 



Zpět na Životní pojištění

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

  • Reklama
  • Zaplo půjčka
  • Provident financial
  • Náštěvnost
  • TOPlist
  • Královská aukce
cron