[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 379: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4772: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4774: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
Nabídky a poptávky půjček a dalších finančních produktů • Zobrazit téma - ČPP - Úrazové pojištění

ČPP - Úrazové pojištění

Úrazová pojistka, vaše tipy a doporučení.
Pravidla fóra
1. Do této sekce patří recenze a další informace k tématu úrazového pojištění.
2. Každá recenze nebo dotaz mají své vlastní téma.
3. Název tématu musi být ve tvaru: Konkrétní dotaz nebo Poskytovatel služby - název služby. U každého příspěvku musí být uvedeny smyslupné informace. Každý odkaz směřující na komerční projekty bude obratem smazán i s uživatelem! Výjimkou jsou kvalitní recenze s jedinačným a přínosným textem.
5. V názvech topicu nepoužívejte CAPS LOCK.
6. Nedodržení těchto pravidel bude mít za následek smazání tématu a zabanování IP adresy přispívajícího, který porušil pravidlo živého odkazu na komerční projekt.

ČPP - Úrazové pojištění

Příspěvekod Mil » 03 kvě 2013, 10:07

Název produktu: Úrazové pojištění
Poskytovatel produktu: Česká podnikatelská pojišťovnaes
Popis produktu:
Vás zajistí pro případ nenadálé události, připravené komplexní úrazové pojištění České podnikatelské pojišťovny, a.s., Vienna Insurance Group, s pojistnou ochranou 24 hodin denně, při jakékoli činnosti.

Úrazové pojištění je obecně sjednáváno:
- jako samostatný druh pojištění – individuální, rodinné nebo skupinové a to pro dospělé i děti
- jako připojištění, např. k životnímu pojištění
Standardně pojištěná rizika:
- smrt následkem úrazu (SU)
- trvalé následky úrazu (TN) a to s progresivním plněním nebo bez progrese, s volbou minimálního poškození
denní odškodné za léčení následků úrazu (DO)
denní odškodné za pobyt v nemocnici z důvodu úrazu

Na jedné smlouvě lze pojistit více osob.
Pro první pojištěnou osobu lze pojistit i jiná než úrazová rizika.
Na jedné smlouvě lze na úraz připojistit druhou dospělou osobu a skupinu až 5 dětí.
Lze uzavřít také jako samostatné úrazové pojištění dítěte.
Mil
 
Příspěvky: 1420
Registrován: 22 dub 2013, 19:10
Pohlaví: Nespecifikované
Poděkoval: 1 krát
Obdržel poděkování: 0 krát


Re: ČPP - Úrazové pojištění

Příspěvekod Dračik6 » 16 bře 2014, 22:01

Od ČPP mám úrazové pojištění a mohu doporučit. Sjednával jsem ho s poradcem přímo od ČPP, a vše pro mě bylo celkem srozumitelné, a nastavil jsem si pojistku přesně tak jak jsem si představoval. Čpp jsem si vybral proto že u nich mám povinné ručení a havarijko, tak jsem je zkusil i s úrazovou pojistkou a nezklamali, tedy alespoň co se týče rozsahu pojištění které mi vyhovuje, k plnění naštěstí zatím dojít ještě nemuselo :mrgreen:
Dračik6
 

Re: ČPP - Úrazové pojištění

Příspěvekod Robert Mr. H. » 17 dub 2014, 21:33

Ahoj, nevím jestli je rozumné jak píšeš že si šel do Čpp jenom proto že jseš tam spojený s havarijkem a s povinným ručením...myslíš že jedna pojišťovna může být nejlepší vždy naprosto ve všech oblastech? Já myslím že to tak není, a proto vždy cokoliv si uzavírám si nechám vždy posoudit a porovnat - buď využiju porovnávač na internetu a nebo radu odborníka. Sám jsem také spokojeným klientem ČPP takže nic proti, ale např. životní pojistku mám jinde stejně tak jako pojistku nemovitosti apod...
Robert Mr. H.
 

Re: ČPP - Úrazové pojištění

Příspěvekod JUN » 07 črc 2014, 07:34

To je sice pravda že asi není reálné aby jedna pojišťovna byla nejlepší naprosto ve všech produktech. No ale co když váš poradce je prostě poradcem té dané pojišťovny a jiný produkt od konkurence vám prostě ani nabídnout nemůže? :D :D
JUN
 

Re: ČPP - Úrazové pojištění

Příspěvekod lukace » 08 črc 2014, 19:48

Právě proto si myslím že je nezbytné mít finančního poradce který je nezávislý a má přehled. Já takového poradce mám, a navíc je to můj bratranec. Radil mi s hypotékou, ale i s pojištěním a investicema, a vše bylo od jiné společnosti tak abych nejvíce ušetřil...
lukace
 

Re: ČPP - Úrazové pojištění

Příspěvekod Kali » 29 srp 2015, 13:03

Takže máte dobrou zkušenost s finančním poradcem? Když je to bratranec tak asi chápu, ale já jsem se finančních poradců vždy bál...na druhou stranu asi už se doba posunula, a ty šmejdi kteří byli dříve snad už nemají dnes tolik prostoru...
Kali
 

Re: ČPP - Úrazové pojištění

Příspěvekod Dave » 03 zář 2015, 23:12

Já mám asi štěstí na finanční poradce měl jsem dva a oba byli super, s tím druhým ještě spolupráci pokračuji ten první bohužel ukončil svoje působení ale byl taky fajn a moc schopný...
Dave
 



Zpět na Úrazové pojištění

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

  • Reklama
  • Zaplo půjčka
  • Provident financial
  • Náštěvnost
  • TOPlist
  • Královská aukce
cron