[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4772: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4774: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
Nabídky a poptávky půjček a dalších finančních produktů • Zobrazit téma - Raiffeisen Bank - Životní pojištění Dividenda

Raiffeisen Bank - Životní pojištění Dividenda

Informace o životním pojištění, vaše doporučení a zkušenosti s konkrétními produkty.
Pravidla fóra
1. Do této sekce patří recenze a další informace k tématu úrazového pojištění.
2. Každá recenze nebo dotaz mají své vlastní téma.
3. Název tématu musi být ve tvaru: Konkrétní dotaz nebo Poskytovatel služby - název služby. U každého příspěvku musí být uvedeny smyslupné informace. Každý odkaz směřující na komerční projekty bude obratem smazán i s uživatelem! Výjimkou jsou kvalitní recenze s jedinačným a přínosným textem.
5. V názvech topicu nepoužívejte CAPS LOCK.
6. Nedodržení těchto pravidel bude mít za následek smazání tématu a zabanování IP adresy přispívajícího, který porušil pravidlo živého odkazu na komerční projekt.

Raiffeisen Bank - Životní pojištění Dividenda

Příspěvekod Mil » 29 dub 2013, 22:08

Název produktu: Raiffeisen životní pojištění DIVIDENDA
Poskytovatel produktu: Raiffeisen Bank

Popis produktu:
Jediný produkt, který Vám dvakrát vrací peníze, i když se Vám nic nestane.
Riziková dividenda přinášející peníze zpět i bez speciální spořící složky.
Bezeškodní bonusy za úrazová rizika.
Pojištění vhodné pro jednotlivce i rodinu, k zajištění rizik i úvěru.
Využití daňových výhod už v základní podobě bez nutnosti povinné platby na spoření.

Zvýhodněné úrazové pojištění pro ženy
Možnost měnit smlouvu kdykoli v průběhu trvání pojištění podle aktuální životní situace a finančních možností.
Progresivní odškodnění trvalých následků úrazu až do šestinásobku pojistné částky.
Oddělená spořící složka s možností volby investičního programu.
Funkce INVESTPLAN, díky které snížíte riziko ztráty hodnoty naspořených financí
Dětské sazby pojistného pro úrazové pojištění až do 26 let .
Mil
 
Příspěvky: 1420
Registrován: 22 dub 2013, 19:10
Pohlaví: Nespecifikované
Poděkoval: 1 krát
Obdržel poděkování: 0 krát


Re: Raiffeisen Bank - Životní pojištění Dividenda

Příspěvekod Simi » 05 srp 2015, 12:21

To zvýhodněné úrazové pojištění pro ženy, jak se zde píše, ještě platí? Mám totiž za to že nedávno se sjednocovaly sazby pojištění aby byly pro muže i pro ženy stejné. Víte o tom někdo něco?
Simi
 

Re: Raiffeisen Bank - Životní pojištění Dividenda

Příspěvekod zuzka » 24 zář 2015, 23:48

Ahoj, sazby pojistného se sjednocovali na unisexové sazby už několik let dozadu, to je pravda. Nicméně mám za to, že se sjednocovali sazby pouze na pojištění smrti...a ostatní úrazy a podobně si myslím že byly vždy trošku jinak, a že toho se to netýká, proto nevidím důvod proč by tato pojistka neměla být aktuální...ale nevím, kdyžtak mě opravte.
zuzka
 

Re: Raiffeisen Bank - Životní pojištění Dividenda

Příspěvekod Votluška » 03 říj 2015, 01:26

Já v tom mám taky guláš. Slyšel jsem například, že pojišťovny mají zakázáno dávat dražší pojistné kuřákům, aby to nebyla diskriminace...no a tak začali dávat levnější pojištění nekuřákům. Jsou to všechno stejně jenom různé obstrukce kterým ani běžní klienti nerozumí.
Votluška
 

Re: Raiffeisen Bank - Životní pojištění Dividenda

Příspěvekod VK. » 12 lis 2015, 23:18

Je to fakt divné co pojišťovny vymýšlejí. Já mám starou pojistku a chtěl jsem přejít na unisexové sazby. A v pojišťovně mi řekli, že přechod na unisexové sazby je podmíněn navýšením pojistného. Ach jo.
VK.
 



Zpět na Životní pojištění

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

  • Reklama
  • Zaplo půjčka
  • Provident financial
  • Náštěvnost
  • TOPlist
  • Královská aukce
cron