[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4772: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4774: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
Nabídky a poptávky půjček a dalších finančních produktů • Zobrazit téma - ČSOB - Konsolidace

ČSOB - Konsolidace

Hledáte bankovní půjčku? Využijte široké nabídky půjček na českém finančním trhu.
Pravidla fóra
1. Do této sekce patří recenze a další informace k tématu bankovní půjčky.
2. Každá recenze či dotaz mají své vlastní téma.
3. Název tématu musi být ve tvaru: Název půjčky
4. U každého příspěvku musí být uvedeny smyslupné informace. Každý odkaz směřující na komerční projekty bude obratem smazán i s uživatelem! Výjimkou jsou kvalitní recenze s jedinečným a přínosným textem.
5. V názvech topicu nepoužívejte CAPS LOCK.
6. Nedodržení těchto pravidel bude mít za následek smazání tématu a zabanování IP adresy přispívajícího, který porušil pravidlo živého odkazu na komerční projekt.

ČSOB - Konsolidace

Příspěvekod Mil » 27 dub 2013, 21:13

Název produktu: ČSOB Konsolidace
Poskytovatel produktu: ČSOB

Popis produktu:
ČSOB Konsolidace umožňuje sloučit vaše stávající úvěrové produkty a snížit i zpřehlednit měsíční výdaje.Výhodou toho je, že po sloučení všech závazků splácíte pouze jednu půjčku.Snížíte si měsíční splátku a ušetříte na poplatcích.
Sloučit si můžete půjčky, kreditní karty i povolené přečerpání v ČSOB nebo jiném peněžním ústavu.
Získáte peníze navíc pro použití na cokoliv.

Vyřídíme za vás potřebnou administrativu.
- doba splatnosti 1–8 let,
- kdykoliv možnost předčasného splacení,
- minimální výše 50 000 Kč,až 600 000 Kč bez zajištění

Možnost pojistit pro případ ztráty zaměstnání a pracovní neschopnosti.
Mil
 
Příspěvky: 1420
Registrován: 22 dub 2013, 19:10
Pohlaví: Nespecifikované
Poděkoval: 1 krát
Obdržel poděkování: 0 krát


Re: ČSOB - Konsolidace

Příspěvekod Alecci » 23 dub 2014, 08:41

Konsolidaci u ČSOB jsem využil v loni na podzim, kdy jsem měl dvě půjčky u jiné instituce - zjistil jsem že mám půjčeno za zbytečně vysoké úroky, v ČSOB mi navíc poradili s tím jak si půjčky rozložit, a proto se mi také trošku uvolnil rozpočet a jsem více v klidu. Konsolidaci pokud máte více půjček tedy vřele doporučuji.
Alecci
 

Re: ČSOB - Konsolidace

Příspěvekod Vaclavk. » 04 kvě 2014, 15:32

Osobně můžu potvrdit jednoduché sjednání a ochotné vyřízení. ČSOB mě v tomto nezklamala, jak co do podmínek konsolidace, tak co se týče jednání (i když to jednání a servis asi záleží na pobočce a pokáždé to může být jinak, ale pobočka kterou mám já je zatím super :) )
Vaclavk.
 

Re: ČSOB - Konsolidace

Příspěvekod lukky » 03 lis 2014, 08:16

Chtěl jsem udělat také konsolidaci půjček, ale bohužel nyní nemůžu, protože jsem přišel o zaměstnání a jsem momentálně nezaměstnaný, takže bohužel nemůžu získat potvrzení o příjmech...
lukky
 



Zpět na Bankovní půjčky a úvěry

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

  • Reklama
  • Zaplo půjčka
  • Provident financial
  • Náštěvnost
  • TOPlist
  • Královská aukce
cron