[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4772: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4774: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
Nabídky a poptávky půjček a dalších finančních produktů • Zobrazit téma - Poštovné spořitelna - Era sjednocená půjčka

Poštovné spořitelna - Era sjednocená půjčka

Hledáte bankovní půjčku? Využijte široké nabídky půjček na českém finančním trhu.
Pravidla fóra
1. Do této sekce patří recenze a další informace k tématu bankovní půjčky.
2. Každá recenze či dotaz mají své vlastní téma.
3. Název tématu musi být ve tvaru: Název půjčky
4. U každého příspěvku musí být uvedeny smyslupné informace. Každý odkaz směřující na komerční projekty bude obratem smazán i s uživatelem! Výjimkou jsou kvalitní recenze s jedinečným a přínosným textem.
5. V názvech topicu nepoužívejte CAPS LOCK.
6. Nedodržení těchto pravidel bude mít za následek smazání tématu a zabanování IP adresy přispívajícího, který porušil pravidlo živého odkazu na komerční projekt.

Poštovné spořitelna - Era sjednocená půjčka

Příspěvekod Mil » 26 dub 2013, 22:37

Název produktu: Era sjednocená půjčka
poskytovatel produktu: Poštovní spořitelna

Když máte více půjček, kontokorentů i kreditních karet a chcete ušetřit na splátkách a poplatcích.
Když si chcete zjednodušit své finanční záležitosti.
Když chcete místo mnoha půjček platit jednu, kterou zvládnete.

Na Era sjednocené půjčce je nejlepší , že :

- ušetříte na splátkách i poplatcích
- zpřehledníte si splácení svých půjček a budete splácet jen jednu půjčku, kterou hravě zvládnete
- předčasné splacení stávajících půjček zajistíme za vás
- část půjčky je možné použít bez dokládání účelu na financování vašich dalších plánů
- platíte jen měsíční splátky, žádné poplatky za poskytnutí, správu ani předčasné splacení půjčky


Popis produktu:

Era sjednocená půjčka je půjčka pro zletilé fyzické osoby k nepodnikatelským účelům.
Je určena ke splacení stávajících půjček klienta a jejich sloučení do jedné půjčky, s možností získat peníze navíc.
Mohou ji využít stávající i noví klienti banky.
Sloučit si můžete nejen půjčky poskytnuté v Poštovní spořitelně/ČSOB, ale také až 5 půjček od jiných bank či vybraných nebankovních společností, které řádně splácíte.
Půjčku lze splácet až 8 let.
Mil
 
Příspěvky: 1420
Registrován: 22 dub 2013, 19:10
Pohlaví: Nespecifikované
Poděkoval: 1 krát
Obdržel poděkování: 0 krát


Re: Poštovné spořitelna - Era sjednocená půjčka

Příspěvekod Manaks K. » 31 črc 2015, 17:37

S půjčkami nemám téměř žádné zkušennoti, ale nedávno jsem u prarodičů našel nějaké obálky z Ery tak jsem se zhrozil co si to sjednali ale prý u nich mají jen běžný účet...je to možný že mají jen účet nebo se to automaticky váže s nějakou půjčkou?
Manaks K.
 

Re: Poštovné spořitelna - Era sjednocená půjčka

Příspěvekod Tiborek » 25 srp 2015, 10:16

Zdravím. Nemusíte se hned děsit, přes eru mohou mít vaše prarodiče uzavřené například spoření, pojištění či další finanční produkty, nemusí se jednat hned o půjčky, ale přesto vás chápu a být na vašem místě tak situaci určitě co nejdříve prověřím. Mojí babičku takhle okradli telefonní operátoři na základě hlasového souhlasu.
Tiborek
 

Re: Poštovné spořitelna - Era sjednocená půjčka

Příspěvekod Fanda P. » 23 zář 2015, 20:27

Já tedy s Erou úplně nejlepší zkušenosti nemám, protože člověk z Ery s kterým jsem se potkal na mě udělal krajně neprofesionální dojem, takže z toho důvodu jsem se rozhodl s Erou nic neuzavírat. Tím ale netvrdím že všechny produkty od Ery jsou špatné, a věřím že i mezi vámi tady na foru se najdou spokojení klienti...
Fanda P.
 

Re: Poštovné spořitelna - Era sjednocená půjčka

Příspěvekod Chalupny J. » 13 říj 2015, 11:30

Já jsem poštovní spořitelnu nikdy nevyužíval, i když jsem ted o tom uvažoval když mi tam něco doporučila známá. Ale myslím že jsou na trhu lepší produkty. Nicméně já mám jen úvěr (40.000Kč) a běžný účet a spořící účet. (vše u jiných bank), a jiné produkty zatím nevyužívám.
Chalupny J.
 



Zpět na Bankovní půjčky a úvěry

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

  • Reklama
  • Zaplo půjčka
  • Provident financial
  • Náštěvnost
  • TOPlist
  • Královská aukce
cron