[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4772: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4774: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
Nabídky a poptávky půjček a dalších finančních produktů • Zobrazit téma - Česká spořitelna - Flexi životní pojištění

Česká spořitelna - Flexi životní pojištění

Informace o životním pojištění, vaše doporučení a zkušenosti s konkrétními produkty.
Pravidla fóra
1. Do této sekce patří recenze a další informace k tématu úrazového pojištění.
2. Každá recenze nebo dotaz mají své vlastní téma.
3. Název tématu musi být ve tvaru: Konkrétní dotaz nebo Poskytovatel služby - název služby. U každého příspěvku musí být uvedeny smyslupné informace. Každý odkaz směřující na komerční projekty bude obratem smazán i s uživatelem! Výjimkou jsou kvalitní recenze s jedinačným a přínosným textem.
5. V názvech topicu nepoužívejte CAPS LOCK.
6. Nedodržení těchto pravidel bude mít za následek smazání tématu a zabanování IP adresy přispívajícího, který porušil pravidlo živého odkazu na komerční projekt.

Česká spořitelna - Flexi životní pojištění

Příspěvekod Marína » 21 dub 2013, 21:56

Flexi životní pojištění Česká spořitelna
Poskytuje: Česká spořitelna


Myslete na životní problémy dřív, než se s nimi budete muset potýkat na vlastní kůži! Flexi životní pojištění Česká spořitelna vám dopřeje jistotu a zároveň bude vydělávat.

Je zcela na vás, jaké krytí rizik chcete zajistit pro sebe a své blízké zabezpečit. FLEXI je flexibilním životním pojištěním pro celou rodinu. Jedna smlouva pojistí najednou až 2 dospělé a 5 dětí.

Pojištění vám pomůže během výpadku vašich příjmů z důvodu úrazu či nemoci. Busou spláceny vaše úvěry. Pojistit se lze pro pro případy úmrtí, úrazu, vážných onemocnění nebo léčení. Pojištění se sestavuje na míru.

V případě pojistné události je třeba vyplnit formulář na pobočce České spořitelny.

Zhodnocení peněz
Po skončení pojištění vám bude vyplacena naspořená část včetně zhodnocení vaší smlouvy v aktuální výši. Část platby pojistného lze vložit do garantovaného fondu, což je roční zhodnocení 2,4 %.
Marína
 
Příspěvky: 2477
Registrován: 13 dub 2013, 22:55
Pohlaví: Nespecifikované
Poděkoval: 0 krát
Obdržel poděkování: 1 krát


Re: Česká spořitelna - Flexi životní pojištění

Příspěvekod Mirda » 28 bře 2014, 10:08

V mládí jsem měl pouze úrazovou pojistku na trvalé následky úrazu a smrt, kterou jsem však po několika letech trvání zrušil protože pro měly tehdy zbytečné platit těch pět stovek za pojištění. Nyní ale čas pokročil, a jelikož máme s manželkou prcka, tak přemýšlíme i o tom jak se vhodně zajistit. Životní pojištění Flexi od České Pojišťovny se mi zdá jako velmi dobrá možnost, navíc na smlouvě můžeme být s manželkou oba i s dítětem což je super! :)
Mirda
 

Re: Česká spořitelna - Flexi životní pojištění

Příspěvekod Michal BR. » 31 bře 2014, 07:04

Já osobně životní pojištění Flexi mám necelé tři roky a jsem zatím spokojený. Sjednání proběhlo v pohodě, a vše jsem si nastavil podle toho jak jsem potřeboval, zatím ani k žádným změnám nedošlo. Na smlouvě jsem tedy jen já sám, ale v pohodě. Rizika jsem si zvolil přesně podle svých potřeb a ještě mi poradce poradil. Pozitivní po mě je, že touto pojistkou zároveň i spořím, a část prostředků mám dokonce v garantovaném fondu.
Michal BR.
 

Re: Česká spořitelna - Flexi životní pojištění

Příspěvekod Breta » 04 dub 2014, 22:54

O životní pojistce se spořením uvažuji, tak jen prosím o radu ty z vás, kteří už tuto či podobnou pojistku máte: rizika mi jsou celkem jasná, ale jak si zvolit investiční složku. Přesněji mám na mysli jak si zvolím kolik budu investovat, a hlavně do jakého fondu? Fond si vybírá každý klient sám? A podle čeho jste si vybírali vy? Díky moc případně všem za odpovědi. Břeťa
Breta
 

Re: Česká spořitelna - Flexi životní pojištění

Příspěvekod Tichy J. » 17 kvě 2014, 14:51

Dobry odpoledne, odpoved na vasi otazku: minimalni investicni slozka je automaticky zahrnuta v minimalnim pojistnem, ale doporucuje se ji vzdy o neco malo zvednout, a pokud si zvolite vyssi pojistne nez minimalni tak samozrejme budete o to vice investovat. Fondy do kterych se investuje maji pojistovny vetsinou predvolene do ruznych investicnich strategii od konzervativnich po ty dynamictejsi a kazdy pojistnik si muze vybrat.
Tichy J.
 



Zpět na Životní pojištění

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

  • Reklama
  • Zaplo půjčka
  • Provident financial
  • Náštěvnost
  • TOPlist
  • Královská aukce
cron