[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4772: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4774: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
Nabídky a poptávky půjček a dalších finančních produktů • Zobrazit téma - Pojištění domácnosti Česká spořitelna

Pojištění domácnosti Česká spořitelna

pojištění bytů, domů, pojištění proti vykradení, požáru a mnohé další.

Pojištění domácnosti Česká spořitelna

Příspěvekod Marína » 18 dub 2013, 21:07

Pojištění domácnosti Česká spořitelna
Poskytuje: Česká spořitelna a.s.


Zajistěte si ochranu věcí a domova! Domácnost se snadno může stát místem, kam vleze zloděj, ale může začít hořet, nebo vás vytopí sousedé... V nouzi vám pomůže pojištění. Pojištění vám zaplatí nákladné opravy.

K výhodám pojištění patří:
pojištění vyřídíte snadno a bez papírování
využijete nadstandardně široký rozsah pojištění
můžete získat slevy na pojistném až 15 % (automatická 10% obchodní sleva plus 5% sleva za sjednání platby pojistného jedenkrát ročně)
pojištění uzavřete dnes, ale peníze za škodu dostanete podle aktuálně platných cen
samostatně můžete připojistit stavební součásti bytu
velkorysá výše limitů pojistného plnění

Pojištění se vztahuje na nepříjemné události v bytě, nebytovém prostoru (např. půdní či sklepní kóji, garáži) a ve společných nebytových prostorech (živelné škody a odcizení kočárku či invalidního vozíku). Pojištění se vztahuje i na pojistné události mimo váš domov – například na ztrátu věcí při loupežném přepadení.
Marína
 
Příspěvky: 2477
Registrován: 13 dub 2013, 22:55
Pohlaví: Nespecifikované
Poděkoval: 0 krát
Obdržel poděkování: 1 krát


Re: Pojištění domácnosti Česká spořitelna

Příspěvekod luboš-maly » 07 črc 2014, 07:27

Zdravím. Má smysl se pojišťovat proti riziku že mě vytopí sousedé? Vždyť pokud mě vytopí sousedé, tak by mi měli škodu nahradit oni - buď z vlastní kapsy, nebo případně ze své pojistky odpovědnosti...proč bych tedy na to měl být pojištěný ještě i já?
luboš-maly
 

Re: Pojištění domácnosti Česká spořitelna

Příspěvekod Allen » 17 črc 2014, 22:02

Hmm zajímavý postřeh. Já sám stoprocentně vím že mám pojistku odpovědnosti tzn. že když sousedy vytopím tak to za mě pojišťovna zaplatí. Ale jestli to mám v pojistce i naopak upřímě nevím. Ale je logické že pokud by mi něco poškodili sousedé, měla by jít náprava z jejich kapsy..
Allen
 

Re: Pojištění domácnosti Česká spořitelna

Příspěvekod Liky » 18 říj 2014, 01:27

Já ani nevím jak by se to řešilo, pokud bych byl pojištěn já na to že mě vytopí sousedé, a zároveň oni by měli pojistku odpovědnosti, tak jestli by pojištovna plnila obě pojistky??? Mě by spíš dávalo smysl možnost že by pojištovna plnila jen z jedné pojistky ale pak je to stejně divné.
Liky
 

Re: Pojištění domácnosti Česká spořitelna

Příspěvekod Linda » 06 srp 2015, 08:04

Hmm zajímavá otázka, a promiňte možná za blbý dotaz, ale to samé mě napadá i u havarijka jak to teda je? když mě někdo nabourá a mám havarijko, tak jde to z povinného ručení viníka nehody i z mého havarijka, nebo jen z povinného ručení viníka nehody? Nějak mi nedává smysl že by měl poškozený dostat více než bude jeho škoda, ale zase když je takto pojištěn?
Linda
 



Zpět na Pojištění nemovitostí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

  • Reklama
  • Zaplo půjčka
  • Provident financial
  • Náštěvnost
  • TOPlist
  • Královská aukce
cron