[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4772: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4774: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
Nabídky a poptávky půjček a dalších finančních produktů • Zobrazit téma - Pojištění nemovitosti Česká spořitelna

Pojištění nemovitosti Česká spořitelna

pojištění bytů, domů, pojištění proti vykradení, požáru a mnohé další.

Pojištění nemovitosti Česká spořitelna

Příspěvekod Marína » 18 dub 2013, 21:05

Pojištění nemovitosti Česká spořitelna
Poskytuje: Česká spořitelna a.s.

I vy můžete ochránit vaše nemovitosti před nečekanými událostmi! Pojistná ochrana se bude hodit v případě velké vody, vandalismu, požáru a jiných nepříjemností.

K výhodám pojištění nemovitosti u České spořitelny patří: peníze za škodu dostanete převážně v nových a aktuálních cenách, získáte peníze také za úschovu zachráněného majetku, obdržíte automaticky slevu 10 % u pojištění nemovitosti ve výstavbě. Kromě toho budete mít nárok i na jiné slevy na pojistném až 15% - obchodní sleva 10% pro klienty ČS plus 5% sleva za sjednání platby pojistného jedenkrát ročně

Pojistit si lze:
byt a spoluvlastnický podíl na společných částech domu
nebytový prostor a spoluvlastnický podíl na společných částech domu
rodinný dům nebo rekreační budovu
stavební materiál
dočasné objekty na staveništi potřebné k výstavbě nemovitosti
podle dohody i ostatní budovy a stavby na pozemku příslušející k pojištěné nemovitosti
Marína
 
Příspěvky: 2477
Registrován: 13 dub 2013, 22:55
Pohlaví: Nespecifikované
Poděkoval: 0 krát
Obdržel poděkování: 1 krát


Re: Pojištění nemovitosti Česká spořitelna

Příspěvekod terry » 15 srp 2014, 06:19

Dobrý den, u české spořitelny vužívám bankovní služby, a proto když jsem se rozhodl pojistit si nemovitost, tak jsem neváhal, a nevymýšlel nic nového. Česká poj. mě navíc potěšila tím, že k pojištění nemovitosti mi dala slevu, za to že už jsem jejich klient.
terry
 

Re: Pojištění nemovitosti Česká spořitelna

Příspěvekod M-D » 17 srp 2014, 06:53

Dobrý den, měl bych jeden dotaz. Přemýšlím o pojištění domácnosti, ale právě vás které už toto pojištění máte se chci zeptat, podle čeho a jak jste si určitli pojisnou částku? Moc tomu nerozumím, ale četl jsem o tom že může dojít k podpojištění nebo přepojištění, ani jedno z toho nechci aby se stalo, ale jak to tedy mám odhadnout? Děkuji, M.
M-D
 

Re: Pojištění nemovitosti Česká spořitelna

Příspěvekod L Moravec » 19 říj 2014, 21:58

Pokud máš nějaký odhad nebo znalecký posudek tak podle toho, pokud ne, tak v kalkulačkách pojišťoven u daného pojištění je často nápověda na orientační pojistnou částku podle rozlohy bytu atd. a nebo si prostě představte, kolik peněz by vás stálo kdybyste o veškeré vybavení atd. v domácnosti přišel :)
L Moravec
 

Re: Pojištění nemovitosti Česká spořitelna

Příspěvekod ZelyJakub » 01 pro 2014, 00:31

Já se chystám si pojištění navyšovat a rozšiřovat. Sjednával jsem ho asi před třema rokama, a dost mi záleželo také na tom, kolik asi tak bude stát. Nyní už jsem pokročil k tomu, že mě také zajímá co to pojištění umí.
ZelyJakub
 

Re: Pojištění nemovitosti Česká spořitelna

Příspěvekod Hana » 22 úno 2015, 22:26

Já si ale naopak myslím, že pojištění domu se příliš nevyplatí, protože taková ta rizika že se ti s bytem nebo domem něco stane jsou přeci jen hodně malá, například požáry a já nevím co vše, přeci jen tak časté nejsou.
Hana
 



Zpět na Pojištění nemovitostí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

  • Reklama
  • Zaplo půjčka
  • Provident financial
  • Náštěvnost
  • TOPlist
  • Královská aukce