[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4772: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4774: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
Nabídky a poptávky půjček a dalších finančních produktů • Zobrazit téma - Česká spořitelna - Úrazové pojištění

Česká spořitelna - Úrazové pojištění

Úrazová pojistka, vaše tipy a doporučení.
Pravidla fóra
1. Do této sekce patří recenze a další informace k tématu úrazového pojištění.
2. Každá recenze nebo dotaz mají své vlastní téma.
3. Název tématu musi být ve tvaru: Konkrétní dotaz nebo Poskytovatel služby - název služby. U každého příspěvku musí být uvedeny smyslupné informace. Každý odkaz směřující na komerční projekty bude obratem smazán i s uživatelem! Výjimkou jsou kvalitní recenze s jedinačným a přínosným textem.
5. V názvech topicu nepoužívejte CAPS LOCK.
6. Nedodržení těchto pravidel bude mít za následek smazání tématu a zabanování IP adresy přispívajícího, který porušil pravidlo živého odkazu na komerční projekt.

Česká spořitelna - Úrazové pojištění

Příspěvekod Marína » 16 dub 2013, 16:26

Česká spořitelna - Úrazové pojištění
Poskytuje: Česká spořitelna a.s.


Stačí malá nepozornost nebo obyčejná náhoda a zranění je tu. Úrazové pojištění od České spořitelny vám poskytne trochu klidu během doby, kdy se ocitnete v poúrazovém stavu. Úrazové pojištění k osobnímu účtu vám poskytne peníze v případě úrazu s trvalými následky a při pobytu v nemocnici z důvodu nemoci nebo úrazu. Sjednání probíhá rychle a zvolit můžete jednu z několika variant.

Krytí pojištění:
Pokryje zdravotnické poplatky, nadstandardní zdravotní pomůcky, vynahradí mzdu, o kterou byste přišli kvůli léčení. Pokud se zranilo vaše dítě, můžete se mu díky pojištění věnovat.

Zvolit můžete základní nebo rozšířené pojištění. Získat lze:
100 tisíc nebo 300 tisíc za trvalé následky úrazu
100 nebo 300 korun denně od 15. dne léčení (pouze pro osoby mladší 18 let)
100 nebo 300 korun za každý den pobytu v nemocnici

Úrazové pojištění si mohou sjednat majitelé Osobního účtu České spořitelny, Osobního účtu České spořitelny Student a Osobního účtu České spořitelny Junior nebo disponující osoby, které splnily podmínky rámcové pojistné smlouvy.
Marína
 
Příspěvky: 2477
Registrován: 13 dub 2013, 22:55
Pohlaví: Nespecifikované
Poděkoval: 0 krát
Obdržel poděkování: 1 krát


Re: Česká spořitelna - Úrazové pojištění

Příspěvekod Maj-Kaj » 24 kvě 2014, 00:51

Tuto pojistku od České spořitelny mám nastavenou nejvýše jak to bylo možné. Důležité je pro mě zejména denní odškodné, a trvalé následky úrazu už beru jako samozřejmost, kterou jsem na pojistce chtěl mít. Myslím že nyní moje pojistka obsahuje vše důležité, a dále se tímto tématem alespoň několik let nebudu muset zaobírat. Jedinné na co nejsem pojištěn je smrt, ale to budu řešit až budu mít větší rodinu, nyní v tom nevidím smysl - předpokládám tedy že až za několik let pojistku budu aktualizovat...
Maj-Kaj
 

Re: Česká spořitelna - Úrazové pojištění

Příspěvekod JAku » 16 čer 2014, 02:00

Souhlasím, také mám podobně nastavenou svojí pojistku. Ale co se týče krytí pro případ smrti na pojistce mám, i navzdory tomu že zatím nikoho neživím. ALe mám to z toho důvodu že až budu mít za x let rodinu,a budu si chtít do pojistky přidat smrt, tak budu o něco starší než jsem teď a pojistné bude vyšší. Proto si chci cše uzavřít nyní dokud jsem mladý.
JAku
 

Re: Česká spořitelna - Úrazové pojištění

Příspěvekod Patrik Hanis » 29 lis 2014, 08:33

Zdravím. Právě jsem zjistil že mám dvě investiční životvní pojistky, a na obou platím 1000Kč měsíčně, takže celkem mě to stojí 2000Kč měsíčně. Myslíte že to je pro mě výhodné, nebo spíš: není to nevýhodné? Mít dvě životní pojistky? Ale mám pocit že by to bez sankce stejně nešlo zrušit... nebo ano?
Patrik Hanis
 

Re: Česká spořitelna - Úrazové pojištění

Příspěvekod VybVib » 10 bře 2015, 17:31

Mít dvě životní pojistky nemusí být nutně nevýhodné. Musíš vědět z jakého důvodu máš dvě, a z jakého důvodu platíš tolik, kolik platíš. Je možné že máš pojištění nastavené na vysoké krytí, a nebylo možné vše uzavřít u jedné pojišťovny. To je jedna z možností. Ale nevím, spíše se zeptej toho kdo ti s tím radil, nebo někoho vyhledej a ukaž mu co přesně na smlouvách máš
VybVib
 

Re: Česká spořitelna - Úrazové pojištění

Příspěvekod Novak H. » 19 říj 2015, 16:15

Já mám na sebe dokonce uzavřené tři životní pojistky. Jednu kterou mám už asi 10 let a je špatná ale nevyplatila se rušit tak jsem jí jen zredukoval že tam platím pouze 300Kč měsíčně, a potom mám svojí životní pojistku kterou mám hodně dobře nastavenou i se spořením a pak mám ještě pojistku kde jsem pojištěn na úrazy ale hlavně tam je pojištěná i moje celá rodina, kvůli čemuž jsem si tu pojistku vlastně zakládal.
Novak H.
 



Zpět na Úrazové pojištění

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

  • Reklama
  • Zaplo půjčka
  • Provident financial
  • Náštěvnost
  • TOPlist
  • Královská aukce
cron