[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4772: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4774: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
Nabídky a poptávky půjček a dalších finančních produktů • Zobrazit téma - Úvěr Hypo Trend od Buřinky

Úvěr Hypo Trend od Buřinky

Co je to hypotéka, kdy ji můžete využít a kde najít tu nejvýhodnější?
Pravidla fóra
1. Do této sekce patří recenze a další informace k tématu hypotéky.
2. Každá recenze či dotaz mají své vlastní téma.
3. Název tématu musi být ve tvaru: Název hypotéky
4. U každého příspěvku musí být uvedeny smyslupné informace. Každý odkaz směřující na komerční projekty bude obratem smazán i s uživatelem! Výjimkou jsou kvalitní recenze s jedinečným a přínosným textem.
5. V názvech topicu nepoužívejte CAPS LOCK.
6. Nedodržení těchto pravidel bude mít za následek smazání tématu a zabanování IP adresy přispívajícího, který porušil pravidlo živého odkazu na komerční projekt.

Úvěr Hypo Trend od Buřinky

Příspěvekod Marína » 15 dub 2013, 12:57

Úvěr Hypo Trend od Buřinky
Poskytuje: Česká spořitelna a.s.


Zajištěný úvěr HYPO TREND je určen pro všechny, kdo potřebují rychle a jednoduše půjčit peníze na koupi nemovitosti, na stavbu, na rekonstrukci bydlení nebo na refinancování stávajících úvěrů.

Úvěr se poskytuje až do výše 100 % vaší finanční potřeby a zajišťuje se nemovitostí. Nepotřebujete mít předem naspořené finance.

Získáte nízký úrok od 3,10 % p.a. a tím pádem i měsíční splátky budou příznivější.

Lhůta pro čerpání peněz z úvěru činí až 2 roky. Čerpání lze provádět bezhotovostně převodem na účet - při zpětném proplacení dokladů, jednorázově, zaplacením kupní ceny nemovitosti. Jednorázovou platbou, na základě faktur či zálohově převodem na účet zákazníka

Mimořádné splátky jsou možné zdarma v době změny úrokové sazby. Dále lze uplatnit odečet úroků od daňového základu, zvolit si neměnnou úrokovou sazbu po celou dobu splácení úvěru. K úvěru můžete založit také pojištění schopnosti splácet úvěr i pro případy doby bez zaměstnání.

Úvěr do 300 000 Kč - potvrzení o příjmu, u podnikatelů daňové přiznání za poslední dokončené zdaňovací období. V případě, že máte účet u České spořitelny, nedokládáte příjem

Úvěr nad 300 000 Kč
potvrzení o příjmu, dva výpisy z účtu, kde bude uvedena mzda, u podnikatelů daňové přiznání
Marína
 
Příspěvky: 2477
Registrován: 13 dub 2013, 22:55
Pohlaví: Nespecifikované
Poděkoval: 0 krát
Obdržel poděkování: 1 krát


Re: Úvěr Hypo Trend od Buřinky

Příspěvekod SlavakJan » 06 pro 2014, 22:01

Jaká stavební spořitelna je podle vás nejlepší?? Já si myslím že právě Buřinka,ale na druhou stranu... možná jsem moc konzervativní. Slyšel jsem v poslední době že stavební spořitel Wuestenrot také není špatná, a kamarád tam má dokonce překlenovací úvěr a prý dostal dobré podmínky.
SlavakJan
 

Re: Úvěr Hypo Trend od Buřinky

Příspěvekod sloviik » 26 led 2015, 00:22

Já si myslím že asi jak na co, a jak pro koho. Jejich nabídky se liší, a také podle toho co sleduji třeba v reklamách, tak záleží i na tom jakou akci zrovna která spořitelná má...občas to jsou třeba časově omezené akce a kampaně, které spořitelna nabízí a mohou být pro klienty hodně výhodné.
sloviik
 

Re: Úvěr Hypo Trend od Buřinky

Příspěvekod Kaja » 05 kvě 2015, 09:47

Dobrý den, já tedy za sebe mám dobré podmínky v Raiffaisen stavební spořitelně, ale možná proto že u nich mám vedené svoje bankovnictví už několik let.
Kaja
 



Zpět na Hypotéky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

  • Reklama
  • Zaplo půjčka
  • Provident financial
  • Náštěvnost
  • TOPlist
  • Královská aukce
cron